2737
2739
عنوان

بچه پنج ماهه م جدیدا جیغ میزنه

231 بازدید | 38 پست

سلام دوستان دختر ۵ ماهم جدیدا برای همه خواسته هاش جیغ و داد می‌کنه 

قبلاً خیلی آروم بود الان مثلا شیر بخواد سریع ندم خونه رو میزاره روی سر..‌ با اینکه حساسم همه چیش رو سریع انجام میدم... مثلا بغلیه بغل نکنیم چنان جیغ میز نه و گریه می‌کنه فک میکنم چیزی نیشش زده ..... نگرانم نمی‌دونم چشم ولی نیازش برطرف بشه سریع ساکت میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توام باهاش جیغ بزن 

جدی میگم 

خواهرم وقتی بچش شروع میکرد علکی جیغ و نق زدن خودشم ادای بچشو درمیورد بچش از شوک رفتارای مادرش ساکت میشد😐😐

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2740
توام باهاش جیغ بزن  جدی میگم  خواهرم وقتی بچش شروع میکرد علکی جیغ و نق زدن خودشم ادای بچ ...

وا بچه می‌ترسه این چه کاریه بچه تا شیش ماهگی باید هر چی خواست در اختیارش باشه به بعد کمکم صبر کردن و یادش داد

خدایا شکرت🌹

پسر ۵ماه۶ منم همینه،نه واسه خواسته هاش ،کلا بیکارم هست جیغ میزنه ،پسرم رفلاکس داره نیاد تو گلوش بدش میادجیغ میزنه

چه آرامش عجیبی است در جوار خودم،خودم برای خودم ،با خودم ،کنار خودم...
2706