2737
2734
عنوان

شپش😭

618 بازدید | 70 پست

سلام دوستان😭

چندروزه متوجه شدم شپش گرفتم رفتم دکترشامپو داد وشونه دندانه ریز چند روزه مرتب میزنم قبلنا شونه که میزدم شپش از لای شونه در میومد ولی امروز هرچقدشونه کردم نبود ولی تخم شپش ها درحد کم هستند یعنی دارن میرن؟😭

-‌ک‍‌ارم‍‌ا صب‍‌ور تری‍‌ن گن‍‌گ‍‌ست‍‌ر تاری‍‌خ‍‌ه!🗿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
سس بزن کل موهات پلاستیک بکش صبح بشور همه رو از بین می‌بره تو با سلام هم داروی کیمیا رو سرچ کن برای ...

قطره کیمیا البته

هیچی از هیچکس بعید نیست :) چنان نماند چنین نیز نخواد ماند. 

اره 

هر روز بروحمام وتمیز بشور موهاتو تکون بده تا بریزن 

با سرکه سیب سرتو بشور 

من اینکاروکردم واسه خواهرم زود رفت

کُردم وافتخارمیکنم به کرد وکردستان😌🤜منال ناف کرمانشان 😏 وقتی میگی کورد تورک م اینجوری بگو دیگه البته تاکید من بی دلیل نی کورد هم درسته آما😅ما میگیم کردستان نه کوردستان درسته  اگر دقت کرده باشید اخبار های ماهواره که مربوط به کردستان عراق هست کرد رو کورد مینویسنن همچنین کوردستان    حالا خود دانی میخوای عراقی باشی بگو کورد میخوای یه ایرانی اصیل پرافتخار باشی بگو کُرد.  💗🌸💗🌸💗🌸                 اسمم روژین به معنای روز کردستان😊❤      Iam hes sheshomi& �🥳                                  قلبم داداشم زندگیم خواهرم هست ونیستم باوگ ودالگکم🥺❤⭐                                                      تمام وجودمو میزارم پای خواهرم تا یه خانم دکتر عالی تحویل جامعه بدم:)))))) بااینکه ۱۳سالشه😅                           
قطره شپش هست بگیر بزن ناپدید میشن بدون بو  چند قطره بزنی کافیه تو دیوار و سایت  باسلام ...

باشه ممنون بخدا اسیر شدم چندروزه😭

-‌ک‍‌ارم‍‌ا صب‍‌ور تری‍‌ن گن‍‌گ‍‌ست‍‌ر تاری‍‌خ‍‌ه!🗿

اگه نرفت ی خانم هست ی شامپو کوچیک دستساز میسازه، من خودم خریدم ازش برای خواهرم ،همینکه زدیم ریخت همه شپش ها واقعا عالی بود، قیمتش پارسال ۴۵ بود الان خیلی باشه ۸۰ ، تبلیغ نمیکنم اینو واقعا چون نتیجه دیدم گفتم 

2706