2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مثلا بری دبیرستان چه اتفاقی میوفته؟ واقعا حرفت اصلا ربطی نداشت

شاید حرفمو باور نکنی ولی کسانی که تو دبیرستان دارن درس میخونن هم حالشون خوبه هم دلخوشی از آینده و هدف زندگیشون دارن اما هنرستان کاملا برعکسه 

وقتی وارد محیطی نشدی قضاوت بیجا نکن 

ب‍‌ه ن‍‌ام خ‍‌دای‍‌ی کہ ق‍‌ی‍‌م‍‌‌ت دی‍‌دارش م‍‌رگ اس‍‌‌ت-
2738
شاید حرفمو باور نکنی ولی کسانی که تو دبیرستان دارن درس میخونن هم حالشون خوبه هم دلخوشی از آینده و هد ...

اصلا ربطی نداره همش بستگی به هنرستان و دبیرستان و روحیات داره

اونی که دنبال علاقش میره این حرفای که زدی هیچ مفهومی براش ندارن

خودم یک سال تجربی بودم و افسرده به تمام عیار شدم و تغییر رشته دادم و امدم هنرستان الان خیلی خوشحال سر زنده هستم

اصلا ربطی نداره همش بستگی به هنرستان و دبیرستان و روحیات داره اونی که دنبال علاقش میره این حرفای که ...

الان شاید خوشحال باشی ولی آینده خواهی دید گل دختر .... 

البته بگم ، اگه قصدت مستقل بودن نیست و دنبال همسری بایدم خوشحال باشی ، 

و اینکه من مقصودم کسانی بود که دنبال استقلال مالی هستن... نه شمایی که اصلا برات اهمیت نداره که دستت تو جیب خودت باشه یا خانواده /همسر 

اتفاقا منم هنر خیلی دوست دارم اما هرگز هنرستان نمیرم حتی اگه خیلی علاقه داشته باشم چون تو بیرون یا یوتیوب راحت میتونم آموزش ببینم ، چرا باید وقت ، سنم ، زندگیمو بزارم پای هنرستان که تهش نه به هنر میرسم نه به شغل؟؟!! 

ب‍‌ه ن‍‌ام خ‍‌دای‍‌ی کہ ق‍‌ی‍‌م‍‌‌ت دی‍‌دارش م‍‌رگ اس‍‌‌ت-