2733
2734
عنوان

فردا میریم برا درخواست طلاق توافقی

570 بازدید | 36 پست

نمیدونم چیصد که به اینجا رسیدم تا الانشم فک میکنم زیادی قوی بودم نمیدونم برا این تصمیم خوشحال باشم یا نه ولی فک میکنم بعد این تصمیم حالم بهتر باشه حداقل بتونم زندگی بهتری داشته باشم خوشحال تر باشم چون تو زندگی مشترکی که فقط پنج ماه بود جز هرروز گریه و کتک خوردن و فحش شنیدن و تحقیر شدن هیچ خیری  ندیدم حق من این نبود نمیدونم چرا یهو از نامزدی تا زندگی مشترکمون یهو یه آدم دیگه شد چند بار کتکم زد یه بارم نشد با اسم خودم صدام بزنه همش بهم فحش میداد تو این مدت یه بارم دستمو نگرفت بگه بیا بریم بیرون حالو هوات عوض بشه باورتون میشه به جز عکسای عروسیمون هیچ عکس مشترکی باهم نداریم فقط بلد بود همیشه تو ذوقم بزنه مشگلامو بزنه تو سرم هیچ وقت به دردلام گوش نکرد هر موقع نارحت بودم فقط مسخره م میکرد این آخرا که خونه بابام بودم اومد دنبالم میگف دوست دارم ولی به نظرتون آدمی که عاشق باشه زنشو به قصد کشت  اونم نه یه بار بلکه چند بار با پتو بالش و حتی زور دست خودش خفه ش میکنه بعد بهش میخنده اگه اعتراضیم میکردم میگف جنبه نداری شوخی میکنم خیلی اذیت شدم ولی دیگه فک میکنم آخراشه حداقلش اینه عمرم به پای آدمی که دیگه دوسش ندارم حروم نمیشه دوسش ندارم واقعا دیگه به نظرم طلاق بهترین تصمیمه حداقل واسه من نه اون زجر میکشه بیشتر از این نه من

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم حقیقت چیه ولی با این شرایط که تو گفتی بهترین تصمیم رو‌گرفتی. فقط بعد جدایی بشین و اشتباهات خودت رو کامل دربیار. ببین چیکار کردی که یه آدم تونسته خفه ت کنه. بداخلاق بودی، زیادی شل و ول بودی، گدای محبت بودی، مستقل نبودی، خلاصه بگرد ببین مشکلت چی بوده. اون رو دیگه ول کن چیکار کرد، سهم خودت در این اشتباه رو‌پیدا کن.

2738

خوشحال باش خیلی خیلیم خوشحال باش یجوری خوشحال باش که انگاری میخوای دوباره به دنیا بیای زندگی کنی 

از دست یه روانی داری نجات پیدا میکنی اصلا ناراحت نباشه 

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
تابچه نداری جداشو گیرنکنی توزندگی باهاش 

منم چون میدونم آدم دروغگویه و فک میکنم حتی این آخرا گل میکشیده چون رفتاراش واقعا توهم آمیز بود و ازین میترسم که برگردم مطمنم بچه دارم میکنه که گیر بشم نتونم برگردم حتی پیام داده بود ماه پیش گفته بود برگردی به حسابت میرسم من میدونمو تو واقعا نمیتونم برگردم تصمیم قطعیه 

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁
نمیدونم حقیقت چیه ولی با این شرایط که تو گفتی بهترین تصمیم رو‌گرفتی. فقط بعد جدایی بشین و اشتباهات خ ...

هر چی اشتباه هم کرده باشه هیچ مردی حق نداره با این طرز فجیع همسرش را آزار بده

2706