2737
2734
عنوان

زنداداشم داره جدا میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 2235 بازدید | 76 پست

یکی داداش تو عقل نداره یکی من که با پول خونه ای که بهم ارث رسید دادم شوهرم خونه ساخت به نام خودش چپ میره راست میره میگه اگه حرف بزنی میرم زن میگیرم

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
خونه وماشین بعنوان هبه یا کادو میشه پس گرفت این ازاین شکایت کنید ک زنم بارداره وبی اجازه میخواد سقط ...

چجوری میشه پس گرفت

یه آگاه به قانون تو اطرافیان گفت احتمال موفقیت تو پس گرفتن اموال کمتر از ده درصده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برید پیش دعانویس دهن همه شونو ببندین اینا برن سر خونه زندگیشون  داداشت هم جسارتا خریت کرده وقت ...

بابا چرا باور میکنید آخه اینجا هر چی میگن کدوم پسر خری عقد نکرده همه رندگیش و میزنه به نام طرف؟؟حالا نیاین مثال از اطرافیانتون بزنید در گذشته به نام زنش زده اون فرق میکنه الان تو این گرونی که پراید قراضه ۴۰۰ میلیون پسره مگه اسکوله هم خونشو هم ماشین و بزنه به نام دوست دختر هنوز عقد نکرده همون دوست حساب میشه والا اصن نامزد مگه خرهههه 

داداشم قانع نمیشه بره شکایت کنه خیلی دوست داره نامزدشو

بگو بره شکایت کنه مخشو بزن ک بچتو میکشن

اونوقت برای رضایت به سقط اموال داداشتونو پس بگیرین

از اینجور خانواده ها نباید گذشت تا دیر نشده برین

حتی سقطم کرد بازم شکایت کنید و برای رضایت اموالو درخواست کنید سقط الان قتل حساب میشه

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

این زنداداشتون بیشتر به جنبه مادی شوهر  نگاه می کن با توجه به سابقه نامزدی قبلش و الان که تمام اموال به نام خودش کرده و الان میخواد جدا بشه مطمن باش بعد از داداشت هم دوباره با یکی میره و اموال شو تصاحب می کنه بعد ولش می کنه

2740

زودتر بره دادگاه جلو سقط بچه بگیره تعهد میگیرن بچه چیزیش بشه پوستش میکنن. بعد بمونن با ی بچه بدون شوهر اینا بار اول اینکار کردن زیر دندونشون مزه داده داداشتم ک بووووق اخه آدم ب خواهر برادرش ب زور اعتماد داره بعد 

چجوری میشه پس گرفت یه آگاه به قانون تو اطرافیان گفت احتمال موفقیت تو پس گرفتن اموال کمتر از ده درصد ...

اشتباه کرده

نفروختین بهش

فقط بنامش کردید

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
الان اگ خانوادش دنبال ابرو بودن فکرکنم اونا باید میومد پاپی میشدن ک زودتر برن سرخونه زندگیشون نه شما ...

دیگه داداشم بدردشون نمیخوره

دیگه هرچی داشته یا کادو خریده یا بنام کرده

بابا چرا باور میکنید آخه اینجا هر چی میگن کدوم پسر خری عقد نکرده همه رندگیش و میزنه به نام طرف؟؟حالا ...

والا نمیدونم خب اخه چه لزومی داشت اصلا بگه ؟ 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

خونه و ماشین رو چطوری به نام کرده وقتی عقد نبودن؟ می‌تونه شکایت کنه و ماشین و خونه رو پس بگیره چون مبلغ تعیین نکردن و داداشت اونا رو به یا هدیه داده؟ البته اگر زن داداشت سرکار نمیره، چقدر تیغ زنن

2706