2737
2739
عنوان

از ظاهرم خوشم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه عادی نیستم چی بشه یه آدم مثل خودم ببینم😂💔

عکستو بزار ببینم 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
2728
چندسالته من زمان دبیرستان ۵۸ بودم الان ۴۵ ارزومه ۵۰کیلو بشم

چرا اکثر دخترا توی نوجوانی ضعیف میشن ...منم همینطوری بودم البته عشقای سمی شاید دلیلش باشه

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞

ورزش کن

چندسالته؟اگه زیر ۱۸هستی شاید‌تونستی باتغذیه والیبال دارو قدتو بلندکنی

چهرتو دوست داری؟

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2740

تو درت اینه من دردم اینکه که همه فقط به بدنم فکر میکنن 😢

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
روح پاکی داشته باشی کافیه عزیزم تن متعلق به خاکه

واه این‌چه توجیه بود متعلق به خاکه!!!

چون متعلق به خاکه هیچ کاری نکنیم؟! پس نفسم نکشیم چون قراره تهش بمیریم

!!!!

رسیدگی به جسممون خیلی هم خوبه حتی در حد معمولی

اگه یکیو دیدی باهاش هم عقیده نیستی قبل اینکه به نظرش جواب بدی اونم با خشونت ،کافیه قبلش به خودت بگی (بــہ مــن چــــــــــہ)😁😉

منم از خودم متنفرم دستام کوچیک باریککک 

پاهام پر رونا و باسنام بزرگگگ هوووف💔💔💔💔

قدم ۱۵۵ وزنم ۴۷ کل وزنم تو پاها و باسنامه افتضاحه.

دماغمم بزرگ..

رنگه پوستم سفیده گچی.

صدامم از مردا بدتره. سرو صورتم اندازه خر بزرگه💔

اصلا صورتم کوچیک و خوشگل نیست.

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
2706