2737
2739

من تاپیکای صلوات و اینارو هیچوقت شرکت نمیکردم یا اصن نمیخوندمشون ولی بارها دیدم کسایی که تاپیک زدن گفتن برام دعا کنید یا صلوات بفرستید نتیجه دیدن الانم خیلی گیرم دستم به جایی بند نیس اصن 

حالام اگ براتون مقدوره یا اگ میخواید میشه واسه مشکلی که مامانم داره دعا کنید یا صلوات بفرستید؟ خودم هیچ مشکلی ندارم تو زندگیم ولی کاش مشکلو من داشتم نه مامانم. مرسی صلوات فرستادید لایک کنید🩵

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506

آیت،الکرسی خوندم براش ♥️

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728