2737
2734

دوستان من مادرم چهار بار با بابام عقد کرد و طلاق گرفت.یعنی باهم نمیساختن سر بی پولی بابام ولی بعد طلاق باز دلتنگ میشد و با وجود مخالفت‌های ما برمیگشت دوباره.بعد آخرین طلاقش با یه آقایی آشنا شد و چشمم گرفت و ازدواج کرد باهاش.بعد این شوهرش خیلی عوضی و خسیس و شکاک و انرژی منفیه.هرچی ما گفتیم ازدواج نکن قبول نکرد حتی تا پای قطع رابطه با مادرمم پیش رفتم بس که این مرد انرژی منفی و بی شخصیته.یعنی مامانم یه ساعت میاد اینجا باید براش فیلم بفرستیم انقد بددله.حالا بعد دو سال زندگی مامانم ازش خسته شده و مدام میگه دلم برای بابات تنگ شده هر سری میاد خونمون گریه میکنه که چقد اخلاق بابات خوب بود چقد خوش میگذشت.همش به بهونه ی ما زنگ میزنه بابام منم گفتم کارت اصلا اخلاقی نیست اگه برعکس بود این وضعیت خوشت میومد؟ولی باز دست بردار نیس الان زنگ زدم بهش میبینم صداش گرفته انقد از دلتنگی گریه کرده.همش با من درددل میکنه و من نمیدونم چی بگم بهش چون میدونم با بابامم نمیسازه.والا موندم چیکار کنم چی بهش بگم

خداجون شکرت...💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

جلوشو بگیرید این خودشو بی آبرو میکنه

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2740

مادرتون مشاوره رفتن ؟ کاش مادرتون رو یک مشاوره میبرید باهاشون صحبت کنن این رفتارشون اصلا طبیعی نیست . 

مطمین باشد با این چیزی که تعریف کردید اگر دوباره هم با پدرتون عقد کنن دوباره به مشکل میخورن 

2706