2737
2734

من یه دوست صمیمی دارم ۱۳ ساله باهمیم.بگم مثل خواهر حتی بهتر از خواهره تو سختیها همه چیز کمک من بود.منم تا جایی که بود کمکش بودم.الان اومده سمت خونمون خونه اجاره کرده محلمون تا یه جایی ماشین خور نیست. دوستمم که دیسک کمر و رگ سیاتیکو همرو داره. دخترشو من میبرم مدرسه برگشتنی میرم دنبالش.حالا دخترش میره والیبال دو‌باری بردمش بعد دیدم از اینور دختر خودم نزدیک خونمون کلاس داره نمیتونم برم دنبالش .اونوحل کردم گفتم نمیتونم دخترتو ببرم.حالا یه سوتی دادم...

صبح ۸ تا ۹ من باشگاه دارم.دوستمم ۹ تا ۱۰ باشگاه داره.بهش گفتم منتظرت میمونم با هم بریم .یه بار که بردم.الان پشیمونم چون لحظه ای تصمیم گرفتم. وگرنه سخته تا مدتها باید منتظرش بمونم.حالا یه نفر گفته .فردا که میری باشگاه ازش خداحافظی کن بفهمه که نمیمونی.ولی میگم نشه ناراحت بشه😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب کاری ک شرایط انجامش نداری پیشنهاد نده گل

خب میگم برای دخترش که والیبال میرفت خودش پیشنهاد داد دخترشو ببرم.ولی خب اینو یه لحظه دلم سوخت براش.ولی الان که فکر میکنم خسته میشم بعد از باشگاه تو اون محیط بمونم

2731