2733
2734

لطفا 

کاربری واگذار شده ۱/۱۰/۴۰۲    ادمای متعصب به هیچ عنوان نیان تو تاپیکام و ریپلای هم نکنن / هیچ بهشتی جای اون لحظه هایی که آرزو کردم کاش جای فلانی بودم رو نمیگیره 

عدم فعالیت

خوردن بیش از حد شیرینیجات 

چاقی

ورزش

داشتن سبک زندگی سالم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دلیل؟حمله ی بیولوژیکی درمانش تغییر سبک زندگی یا بعضن اونم جواب نمیده

خب چرا اینجوری میشه 

کاربری واگذار شده ۱/۱۰/۴۰۲    ادمای متعصب به هیچ عنوان نیان تو تاپیکام و ریپلای هم نکنن / هیچ بهشتی جای اون لحظه هایی که آرزو کردم کاش جای فلانی بودم رو نمیگیره 
بخوای خوب شی روغن زیتون و پیاز خیلییییی بخور استرس داشته باشی هزار برابر بدتر میشه دلیلش برا من اس ...

پیاز واسه پیشگیری هم خوبه؟ پیاز خام هم خوبه؟ 

غذای ناسالم

نداشتن تحرک

شب بیداری

سالم زندگی کنی انشالله درمان میشه ، غذای ارگانیک وسالم بخور ، ورزش کن ، شب ها حداکثر ساعت ۱۲ بخواب 

قبل از ۸ بیدار باش

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2740
پیاز واسه پیشگیری هم خوبه؟ پیاز خام هم خوبه؟ 

اره 

من پلی کیستیک دارم دکتر گفت کلا خوبه پیاز زیاد بخور و. روغن زیتون

برا من زایا هس گفت استرس زیاد باعث شده

لطفاااااا به دور از استرس باشین 

اره  من پلی کیستیک دارم دکتر گفت کلا خوبه پیاز زیاد بخور و. روغن زیتون برا من زایا هس گفت است ...

ممنون 

اضافه‌وزن بالا 

اختلالات غده فوق‌کلیه

مقاومت به انسولین

ژنتیک

استرس و اضطراب

درمان و پیشگیری : درمان دارویی مقاومت به انسولین

داروهای تحریک‌کننده تخمک‌گذاری

بارداری

عمل جراحی

مواد قندی، فست‌فودها و غذاهای چرب را از رژیم غذایی خودت حذف کن

ورزش‌کردن مقاومت به انسولین را بهتر میکنه و بهبود میبخشه 

غذاهای تازه، میوه‌ها و سبزی‌ها رو تو رژیم غذایی خودت قرار بده 

داشتن رژیم غذایی مناسب در درمان تنبلی تخمدان مهمه

میتونی از پروتئین‌های کم‌چرب مثل گوشت، ماهی و مرغ، گوجه‌فرنگی، توت‌فرنگی، روغن‌زیتون و.. استفاده کنی

از غذاهای کنسروی و نیمه‌آماده با مواد نگهدارنده استفاده نکن اصلا 

از گوشت قرمز و پرچرب استفاده نکن 

از سیب‌زمینی سرخ کرده استفاده نکن 

از آرد سفید و بدون سبوس و موادی که با آرد سفید درست‌ میشه استفاده نکن 

از کافئین استفاده نکن 

دارچین

زنجبیل

زردچوبه

چای سبز اینا خوبن 

ورزش کردن هم واقعا خوبه 

اضافه‌وزن بالا  اختلالات غده فوق‌کلیه مقاومت به انسولین ژنتیک استرس و اضطراب درمان و پیشگی ...

ممنون خیلی کامل گفتید ❤️