2737
2739
عنوان

شوهرم بم تحمت خیانت زد

949 بازدید | 29 پست

من مجرد بودم همکارم خیلی مزاحمم میشد حتی پیشم گریه میکرد می‌گفت دوستت دارم زنگ میزد پیام میداد اصرار میکرد و قسمم میداد که باهاش باشم!! منم محلش ندادم بعد که نامزد کردم چندروز نرفتم سرکار انگار شک کرد مادرش زنگ زد به مادرم برا خاستگاری ،مادرم گفت نه دخترم ازدواج کرده .پسره بهم پیام داد گفت چرا بم خیانت کردی ! درصورتی که من حتی یه دوستی معمولی هم باهاش نداشتم اینو گفت.

حالا قبلا از دهنم در رفت این موضوع رو به همسرم گفتم ،مثله خنگا گفتم که همکارم بعد عقد هم بهم پیام میداد شوهرمم گفت محل کارت کجا بود یه آدرس دروغی دادم بهش ولی خب پیگیر نشد دیگه

حالا دیشب وسط دعوا بهم گفت تو با اون پسره بودی قبلا وگرنه کسی به دختری که باهاش چیزی نداشته اینجوری گیر سه پیچ نمی‌ده!!!

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تهمت البته

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2731
2738

دعوا متاسفانه همینطوره ادم یه حرفاییو میزنه که نباید.

وقتی که اشتی کردین بهش بگین حرفش اشتباه بوده و باعث میشه شما دیگه چیزی بهش نگی. 

یطور که حس عذاب وجدان بگیره 

رها…🍃

خیلی جدی باهاش برخورد کن، وگرنه این رو دیگه میکنه پیرهن عثمون و هرموقع به بن بست برسه میزنه به روت. خودت رو مثل کسی که ناراحته نشون نده، خودت رو مثل یه خانم باوقار که به تهمت ناجور بهش زدن نشون برد. برخورد جدی، سریع و پرقدرت. دیگه به خودش اجازه همچین زر زدنی‌رو‌نده

شوهرمنم همیشه الکی تهمت خیانت میزنه تو دعوا برام مهم نیست . ولی نباید مسائل گذشتت میگفتی همیشه میزنه ...

گفتم که بدونه من مجردیم هم محل نمی‌دادم به کسی نمی‌دونستم اینجوری میگه بهم

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

وقتی میگیم هر حرفی رو به مردا نگید که بد بین نشن قبول نمیکنید ،،از حالا سعی کن دیگه تحریکش نکنی که به این مسایل فکر کنه وسفت وسخت بهش بفهمون که این حرفا برات گرون تموم میشه چون اهلش نیستی ولی دیگه موضوع رو کش نده

2706