2733
2739
عنوان

زن داداش و کاراش

416 بازدید | 40 پست

اگه شما عقد بودید و جاریتون مرتب با شوهرتون شوخی میکنه و شوهرتون خ راحته در حدی که با نگاه بهم منظورشون میرسونن ... و اینک جاریم بیاد یهو پای شوهرم نیشگون میگیره جلوم بدون اینک بگه شاید زنش حساس بشه بلاخره زنه و حس زنانگی میفهمه.. چکار میکنید .. تونستم به شوهرم گفتم این صمیمت کم کنه اگ در غیابم کم نکرد چی .. من از شوخی فیزیکی خوشم نمیاد چکار کنم.. حالم بده نمیدونم چکار کنم.. اینم بگم جاریم ده سال از شوهرم بزرگتره و ۱۲ سال زن داداششه ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

واقعا عوق به جاریت واقعا

چقدر اینجور زنا دم دستی و عقده این

انگار از طرف همسرشون تامین نمیشن

هرچیزی حد و اندازه داره هرچقدرم صمیمی 

هیچ خوشم نمیاد 😤😤😤😤

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

حساسیت نشون نده

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اون قبل تر از شما بوده و تقریبا خیلی باهم دوستن انگار  هیچ چشم و نظری رو شوهر شما نداره  ...

تصورشم حال بهم زنه

شما متاهلی

میتونی تحمل کنی اینجوریو

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
والا مثلا خ حالیشونه ولی جلو من اینکارو‌بکنه ک زنشم زور نداره؟

یعنی جلوی تو نباشه اوکیه؟ شما هم به برادرشوهرت دست میزنی؟

خدارو شکر ما در قوانین اسلام زندگی میکنیم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706