2737
2734

بچه ها رل من دختر زیاد فالو میکنه و با دخترا گرمه بعد یه دختری رو فالو کرده هم دانشگاهیش که خیلی خوشکله و عین بلاگ‌راس پیجش ۳۰۰۰ فالوئر داره و بک داده( دوست پسر منم ۸ هزار تا داره) بعد دختره دانشجو دندان و خوشگللللل

برگشتم یه روز گیییر دادم با گریه و زاری که آن فالو کن چرا لایک میکنی اون از من خیلی خوشگلتره و میری با اون 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 چون دیدم دختره هم لایکش کرده و عکس و استوری هاشم مربوط به کار دوست پسر منه حالا بماند کلا دختره هی لایک میکنه و آستوریاس حتی لایک میکنه

یه عالمه پیامای بلند بالا که آن فالوش کن و نمیدونم اون خوشگلتره و دختره خیلی خوش پوش و قد بلندو سفید و نازه 

آخه این چی بود من گفتم ؟ 

بعد من عاشق این بودم که پیج داشته باشم و روزمرگی و فلان الان هر کاری کنم فکر میکنه دارم تقلید میکنم😭 من خودم خیلی پایین تر از ا ن دخترم از هر لحاظ حتی دانشگاهم نمیرم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخه این چه کاریه همیشه یکی خوشکلتر هست مگه به این چیزاست تو باید ارزش خودتو بدونی مگه همچی خوشکلیه اخه 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋
اخه این چه کاریه همیشه یکی خوشکلتر هست مگه به این چیزاست تو باید ارزش خودتو بدونی مگه همچی خوشکلیه ا ...

همونو بگو ای خدا انقدر دختره رو گندش کردم 

الان نمیدونم چطور جمعش'کنم 😑 

2740
همونو بگو ای خدا انقدر دختره رو گندش کردم  الان نمیدونم چطور جمعش'کنم 😑

اصلا باور نمتونم بکنم همچین کاری کردی میدونم حس بدیه ولی باید کنترل مکردی 🤣🤣🤣اصلا نمیدونم دگ چی بگم 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋
الان اگا دوس پسرت اصن ب این چیزا فکرم نمی‌کرد از این به بعد مسکنه:/

چی کار کنم حالا؟ 

تازه الکی بهش گفتم شنیدم دوست داره 😐😭😭😭 خدایا من جقدر خرم اخه جقدر خرم

اخه عصبی شدم دیدم باز لایک کرده  خدایا

ولش کن دیگه الان نمیشه کاری کرد بعدا مثلا اگه حرفش شد بگو اونجوری گفتم ببینم تووچی میگی تایید میکنی یا نه میخواستم امتحانت کنم وگرنه من کجا و اون کجا همیشه خودتو عزیزم بزرگ بدون 

چی کار کنم حالا؟  تازه الکی بهش گفتم شنیدم دوست داره 😐😭😭😭 خدایا من جقدر خرم اخه جقدر خرم

🫤بش بگو ک خواستم ببینم تو چی میگی 

دست پیش بگیر ک پس نیوفتی

بش بگو ینی چی من میگم اون از من خوشگل تره تو نباید بگی نه تو از همه قشنگ تری؟؟؟؟؟

چگونه زیستن یک انتخاب است:)

خوشگل همیشه خو هس عزیزم دس بالا دس زیاده کسی ک ب بُعدجسم باشه ک نمیمونه ت زندگیت اول و آخرش میره ولی طرف وقتی روحتو درکش کنه ن عزیزم فقط ت رو میبینه ن کس دیگر رو

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2706