2737
2739

اخه فنجان نلبعکی های سرویس چینی۲۴ نفره به چه درد من میخوره

یا قوری هاشون که اصلاااا خوب نیستن

قندان هاش که نگم😤

جا دستمال کاغذی🥴

فروشنده گفت ببر اگه نخواستی اونارو بیار الان میبینم همش خرج الکیه بخدا

ببرم پس بدم؟؟ یا به درد میخورن؟

لااااااااااااااااااایک نکنننننننید- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حق داری اصلا به درد نمیخوره

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

عکس فنجون وقوری رو بزار

شاید بدردبخور باشه

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2740
آره ببر منم سرویسم رو بچه بودم مامانم گرفته اصن تو بازار نیست وگرنه خیلی هاش رو از روش بر می داشتم. ...

واسه من اونارو نزاشته چون من گفته بودم فله ای میخوام ولی با کارتونشون فرستاده فقط همینایی ک گفتم اضافه هست و سس خوری  و جا ابلیموکه اونارو خودم دوستدارم

لااااااااااااااااااایک نکنننننننید- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
اگر سرویس کریستالت اینارو داره اره  منم سرویس چایی رو با کریستال گرفتم  چینی هام فقط غذا ...

سرویس کریستال هم نمکدان پارچ و لیوان هاشو حذف کردم چون این ۳ موردش به دلم ننشست و پارچ لیوان رو از اون لب طلایی ها خریدم ۳ دست

ب کارت میاد

ن والا خواهرشوهرم میگه تو قوری ش یبار چای دم کنی یا تو فنجان هاش چای بزاری بعد یمدت زرد میشن و رنگشون نمیره 

من سرویس چینی فقط ست مصرفی گرفتم عالیه اصلا چیزای بیخود نداره تو کابینت هم کم جا گرفته

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2706