2737
2739
عنوان

پت اسکن

97 بازدید | 6 پست

کسی از آشناها تون بعد درمان پت اسکن شده؟ 

بابای من یه ساله که درمان شده ولی دکتر امروز براش پت اسکن نوشته یعنی مشکلی داره پت اسکن براش نوشته؟ 

تعداد رای : 0
نظرسنجی
1
0
0%
2
0
0%
3
0
0%

مگه بعد از درمان هر چند ماه چکاب نمیره ؟

فکر کنم دکتر برای اینکه خدایی نکرده اگه مشکلی باشه پت اسکن نشون میده براش نوشته که زودتر متوجه بشه

وگرنه نگرانی نداره

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
مگه بعد از درمان هر چند ماه چکاب نمیره ؟ فکر کنم دکتر برای اینکه خدایی نکرده اگه مشکلی باشه پت ا ...

چرا هر سه ماه یه بار می رفت امروز یه سال شد چابش

دکتر امرو براش پت اسکن نوشته پرسیدم گفت بعد یه سال چکاب پت اسکن هم می نویسیم حالا نمیدونم مشکلی داره نوشته یا روال درمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا هر سه ماه یه بار می رفت امروز یه سال شد چابش دکتر امرو براش پت اسکن نوشته پرسیدم گفت بعد یه سال ...

نگران نباش برای چکاب نوشتن 

م اطرافم دیدم هر چند ماه یا ام آر ای میدن یا پت اسکن 

برای اینکه اگه خدایی نکرده بیماری عود کرده باشه زودتر متوجه بشن و زود بتونن کنترل کنن روالش همینه 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2731
ممنون عزیزم  دعا کنین برامون

ان شاءالله که خیره توکلت به خدا باشه