2737
2739

اولی شهرستانیه تحصیلاتش به من میخوره شغل ازاد با درامد خوب داره ولی نزدیک مادرش خونه داره یعنی هر روزم قراره بهش سر بزنه و احتمالا منم قراره یکم مواظبش باشم از اخلاق مادر هم هیچی نمی دونم چون یکم مریض احواله نیومده بودن 

دومی هم شهریه و کارش خوبه ولی نه الان یعنی یه کاری شروع کرده که خوبه ولی به نتیجه رسیدن یا نرسیدنش در حاله ای از ابهامه خونه نداره ولی قول داده یه خونه در حد متوسط بخره و جدا زندگی کنیم تحصیلاتش خیلی کمتر از منه و ظاهر و قیافه یه کوچولو مورد اول سرتره با هر دو اختلاف سنی ۶ سال دارم و اخلاق هم تقریبا هر دو در یه سطحا اولی عیبش اینه یکم زیاد در مورد مسائل جنسی حرف می زنه و دومی عیبش اینه زود قهر می کنه عین بچه ها شما بودین بر حسب تجربه کدومو پیشنهاد می کردین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اگه قصدت ازدواجه اولی بهتره نسبتا

میشه برای اینکه خدا یه بچه سالم بهم بده برام صلوات بفرستید😔.                                                                     ۳بار سقط داشتم💔💔

بر اساس تجربه خودم

زندگی با پسری که وابسته به خانوادشه سخته

زندگی با کسی که قهر میکنه سخته

ولی پسری که در مورد مسائل جنسی حرف میزنه رو نمیدونم فازش چیه

شایدم میخواد قبل ازدواج شناخت کسب کنه چون مسائل جنسی هم مهمه ولی بیش از حد صحبت کردن حس بی امنیت بودنو به طرف مقابل میده

هرکدوم مشملات خاص خودش دارع اولی سهرستان هست سختت میشه واینکه نزدیک مادر شوهری دومی فقط مشکلش قهرکردن من اگه مجبورمیشدم بین این دوانتخاب کنم قطعا دومی ترجیح میدم اگ خونه بخره

2706