2733
2739
عنوان

قبول دارید دنیا خیلی پوچ و بی ارزشه

394 بازدید | 29 پست

ولی ما زیادی جدیش گرفتیم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه جمله از سروش صحت شنیدم جالب بود برام

مثل یه فوتبالیست که جونش رو تو زمین میذاره بجنگ ولی تهش بدون که همش یه بازیه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

واقعا چه اهمیتی دارد 

بیخیال بابا

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
2740
قطعا همه هم اینو میدونن ولی باز جدی میگیرن

خود من تو روز اینقدر تو کارم درگیری ذهنی و... دارم قشنگ تو مغزم جنگ جهانیه الان که فکرشو میکنم با خودم میگم واقعا همه اش بی ارزشه و بازیه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
اتفاقا دنیا خیلی مهم و سرنوشت سازه برای آخرت 

از اون بعد نگفتم از منظر اتفاقات و دغدقه های روزانه که همه خودمون را خیلی درگیرش میکنیم

وَ ما هذِهِ الْحَياةُ الدُّنْيا إِلاَّ لَهْوٌ وَ لَعِبٌ (سوره عنکبوت آیه ۶۴

این زندگی دنیا جز سرگرمی و بازیچه نیست

متن کامل آیه:

وَ ما هذِهِ الْحَياةُ الدُّنْيا إِلاَّ لَهْوٌ وَ لَعِبٌ وَ إِنَّ الدَّارَ الْآخِرَةَ لَهِيَ الْحَيَوانُ لَوْ کانُوا يَعْلَمُونَ

این زندگی دنیا جز سرگرمی و بازیچه نیست ، و زندگی حقیقی همانا [ در ] سرای آخرت است ای کاش می دانستند.

این دنیا رو زیادی جدی گرفته بودم مادرم همیشه از بچگی بهم میگه دنیا مثل یه پنجره ای هست که باز میکنی و میبندی  ولی حیف این نصحیتش رو عمیق تر متوجه میشدم الان که بیش از 40 سالمه در میانه دهه پنجم از زندگیم هستم و بیشتر قرآن رو میخونم  یا نهج البلاغه مطالعه میکنم  به این فکر میکنم که واقعا برخی نرسیدن ها برخی شکست ها عین پیروزی هست وقتی که ما رو به خودمون بیاره و از فلسفه آفریدگارمون  آگاه بشیم   

حیف صد حیف که دیر متوجه شدم که این دنیا فقط و فقط یک مسیریست که ما رو به خدا و معرفت برسونه و خیلی هامون اینقدر درگیر این بازی و نقش میشیم که .....

از زندگیت لذت ببر به داشته هات قناعت کن و افسوس نداشته ها رو نخور که خداوند بهتر از همه ما دلسوز ماست چه بسا که ما خودمون  فکر میکنیم راهمون افکارمون درسته در حالی که عاقبتش پشیمانی هست 

تسلیم خواست و اراده خداوند شدن و در مسیر رضایت خداوند گام برداشتن یعنی عاقبت بخیری و از هیچ کسی در این دنیا فایده ای نیست جز خدا و رفتار نیکمون

وَ ما هذِهِ الْحَياةُ الدُّنْيا إِلاَّ لَهْوٌ وَ لَعِبٌ (سوره عنکبوت آیه ۶۴ این زندگی دنیا جز سرگ ...

همه حرفهاتون درسته ولی یک وقتایی تنهایی آدم را نابود میکنه منم آدم ارتباط با دوست و رفیق و بیرون رفتن روز و شب نیستم

2706