2733
2739
نه حالت تهوع ندارم...فقط گیج ومنگم وانگار شناور هستم ...حتی توی خوابمم انگار سرم ملقی میخوره میپرم.. ...

دقیقا حالتهای من اینجوری بود

ببین قرص اعصاب خوردی تا حالا؟من یه بار دیگه هم بعد از زایمانم حملات پنیک بهم دست داد دکتر فلوکسیتین نوشت هفته ی اول حالتام تشدید شد کنارش پوکساید داد بعد از یکی دو هفته تازه بهتر شدم، درمان رو نصفه ول نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا حالتهای من اینجوری بود ببین قرص اعصاب خوردی تا حالا؟من یه بار دیگه هم بعد از زایمانم حملات پن ...

خب پانیکتون خوب شد توروخدا دیگه برنگشت؟؟قرصتم دیگه ترک کردی

2742
آره سست و بی‌حال  میشم . بی قرار هم میشم .یه حالت ‌گیجی هم بهم دست میده انگار تمرکز اصلا ن ...

خواهر توروخدا جواب بدید شما چندسال پیش پانیک واضطراب داشتید تو تایپکهاتون خوندم.خوب شدید توروخدا؟؟

خواهر توروخدا جواب بدید شما چندسال پیش پانیک واضطراب داشتید تو تایپکهاتون خوندم.خوب شدید توروخدا؟؟

بله عزیزم با آسنترا خوب شدم ولی اون موقع واقعا اضطراب شدید داشتم چهار ماه دارو خوردم خوب شدم

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   
2740
میگم این علایمی که داریم پانیک نیست؟

نمیدونم ممکنه 

حالا من امروز نوار گوش باید انجام بدم که ببینم از گوش هست یا نه 

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم