2733
2734

اینجور آدما چه فکری پیش خودشون میکنن 

من چن سال بودم باهاش ولی بار اول پیشنهاد داد نادیده گرفتم گفتم دیگ نگو گفت باشه ولی باز گفت ایندفعه باهاش کات کردم 

کثافت تازه میگه تو در حق من بی معرفتی کردی من عاشقت بودم 

آخه آدم عاشق باشه پیشنهاد همچین چیزی می‌ده!!!!!

ن چند سال باهمین؟! 

من چهار سال تو رابطه ی عاشقانع بودم طفلی ی بارم همچین چیزی نگفت 

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به مرگ مامانم ۳ دیقه بعد اینکه اوکی شدم باهاش گفت نود بده هروق دیدمت لب می‌گیرم خونه خالی شد بیا بریم 

۱۳ سالم بود 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲
2740

امکان ندارع 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

اگه همه نمی‌ریزن سرم 

حرفم فقط با اسی هست.

بستگی داره قصدش واقعا چیه؟

افکار خانواده هاتون در چه حده 

سن هاتون چقدره مثلن زیر ۲۰ نباید باشید 

رابطه جنسی نیازی از انسان ها است البته که تو فرهنگ ما جا نیفتاده.

حرفم فقط ب اسی بود کسی ریپ نزنع

صد درصد آدم عاشق دوس داره با معشوقش همه چیز رو انجام بده و کارای جدید ولی وقت داره  تاپیک آخر ...

بله منم ک دختر تنها حسی م دارم ب اونه و دوس دارم ک باعاش رابطع داشته باشم

اما هر چیزی زمان دارع 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2706