2733
2739
عنوان

بنظرتون من کینه ای هستم

109 بازدید | 12 پست

واقعا نمیتونم آدمایی ک مسخرم کردن به هر دلیل یا اینکه کاری کردن دلم بشکنه ببخشم ازشون متنفر نیستم ولی حسی خوبی هم دیگ نسبت به اون آدما ندارمم همش با خودم میگم دیدی مسخرت کرد دیدی فلان حرفو زد همیشه دوست دارم همیجور ک منو ناراحت کردن باعث شدن گریه کنم اونا هم ناراحت بشن گریه کنن

نمیدونم چرا همی‌شع بخاطر اینکه یکم سر زبونی حرف میزنم مورد تمسخر هستم واقعا این مسخره کردن دارهههه بعدش نمیدونم چرا مثلا میگن زشتی بابا بخدا زشت نیستم قد بلند 168 وزن 60 موهای لخت و خرمایی چشای درشت و قهوه ای و خمار لبای درشت فقط بینیم یکم قوز داره و نسبتا بزرگ هم هست صورتمم یکم کشیده هست پوستمم خیلی خوبه 😞😪خیلی ناراحتم میکنن با حرف هاشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
من کلا یکی بگه بالای چشمت ابرو داری بهم بر میخوره  حتی خونه مادرمم نمیرم چون بهم یه چیزی میگه& ...

منم همینطورم واقعا نمیدونم چرا بعضیا کارشون تخریب کردن دیگرانه 

تو اگر چهره خیلی معمولی هم داشته باشی طرف چقدر بی شعور باشه ک بخواد انتقاد کنه  ازین ادما فاصل ...

خیلی بیشعورن واقعا نمیدونم چرا اطراف من فقط آدمای نمک نشناس هستن به هر کی خوبی میکنم اینجوری یه جفتکی میندازه برام