2733
2734

راز دستپخت خوبتون چیه؟؟

ایا ظرفی که توش عذا میپزیم تو طعم غذا تاثیر داره

من ادویه  زیاد میزنم‌غداهام خوشمزه نمیشه میتونه دلیلش ادویه زیاد باشه

مادرشوهرم دستپختش عالیه سادست ها ولی وقتی میخوری میره تو سلولات انقد میچسبه

ازش میپرسما ولی اصن مثل اون‌نمیشه

چیکار کنم غذاهام خوب بشن خیلی افتضاح دستپختم انقد که دختر  و شوهرم میگن خودمم قبول دارم البته 

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چند بار در حین پخت بچش ‌‌‌‌‌‌‌...من خیلی مواد رو با حوصله و ریز خورد می کنم و پیاز خیلی سرخ می کنم ...شعله رو زیر غذا کم میکنم تا مغز پخت بشه

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹

تو کانال ایتا عضو هستم که یه کانال پر از دستور کیک و شیریتی هست و یه کانالم پر از غذا و یه گروه هم داره که کل روز هر ساعت که سوال بپرسی رایگانو بی منت جواب میدن من خودم با کمکشون برا عید شیرینی پختم که خودمم انتظار نداشتم از خودم 

ادویه زیاد نزن،اندازه باید باشه

یا مثلا قیمه پیاز زیاد بزن ،لپه رو به کم تفت بده،

ربش رو تفت بده،آخرش به خورشت یه کم زعفرون و چند قطره گلاب و چند قطره عرق دارچین بزن

تو غذاهات مثلا باید پیاز تفت بدی حواست باشه پیازها نسوزن یا زیادی سرخ نشن و تیره یشن چون رنگ غذارو تیره میکنن مثل همین قیمه،تو قیمه فلفل سیاه نزن رنگش رو تیره میکنه،

خورشت هاتو خوب بزار جا بیفته،

آب خورشتت خیلی زیاد نشه

تو کانال ایتا عضو هستم که یه کانال پر از دستور کیک و شیریتی هست و یه کانالم پر از غذا و یه گروه هم د ...

بگو عزیز کانالشو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

دستپخت من نسبتا خوبه 

نمک غذا رو به اندازه اما خیلی مهم به موقع بزن چون مزه غذا با نمک درمیاد

ادویه برای همه غذاها لازم نیست همون زردچوبه و فلفل برای اکثر غذاها کافیه

من تو غذاهای گوشتی یه تیکه کوچیک دارچین می اندازم بوی زهم رو میگیره

من زعفرون رو فقط برای مرغ نگه میدارم چون اصلا با هیچ چیز دیگه خوشمزه نمیشه (نظرمن)

آب غذا به اندازه باید ریخته بشه. غذا نباید انقدر بجوشه برای اینکه آبش کم بشه

مایه ماکارونی یا لوبیا پلو رو آب نریز. این دو تا پیازداغش هم باید دوبرابر غذاهای دیگه باشه

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
حوصله ب خرج بده و زمان مناسب بزار واقعا تاثیر داره مثلا چه غذاهایی رو بد درست میکنی؟ برنج ساده بل ...

نه برنج ساده خوبه 

مثلا پیتزا زمین تا اسمون واس من با مادرشوهرم فقر داره با اینکه ماشالله نزدیک ۷۰ سالشونه

مرغ شکم پر عید پخت محشر شد دلم خواست دیروز پختم افتضاح شد بزور خوردیم

قیمه هاش اوووف

اصن همش😫😫😫😫

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706