2733
2734

کنکوری درس نمیخونه بنظرتون ب مشاورش پیام بدم اوصاع درسیش رو بپرسم شماره مشاورشو یواشکی برداشتم میخوام ببینم بهش برنامه میده نمیده چیکار میکنه بنظرتون چی بگم؟

کار درستیه آخه مامانم گف 

همونی که دلش پیش تو گیره
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام،احتمالا به خاطر استرس کنکور اهمال کار شدند.

اگر میخواید این کار رو انجام بدید باید عواقب اینکه وقتی متوجه بشن چقدر نسبت بهتون بی اعتماد میشند رو قبول کنید.

با خودشون صحبت کردید؟

مشکل چیه؟

ازشون خواستید به مشاورشون بگن و مشکل رو در میون بذارند؟

2728
سلام،احتمالا به خاطر استرس کنکور اهمال کار شدند. اگر میخواید این کار رو انجام بدید باید عواقب اینکه ...

از خوشد راجب کنکور میپرسیم دعوا میکنه و داد و بیداد

همونی که دلش پیش تو گیره
از خوشد راجب کنکور میپرسیم دعوا میکنه و داد و بیداد

متوجهم،کمی شرایط روحی سخت شده این روز ها.

به نظرم اینجوری به مشاورشون بگید بهتره:

فکر میکنم مشکلی هست اما در میون نمیذارن برای همین ترجیح دادم شما در جریان باشید.

اینجوری اعتماد مشاورشون هم از بین نمیره چون شاید گزارش کار فیک فرستادن براشون(ممکنه،نه لزوما)

متوجهم،کمی شرایط روحی سخت شده این روز ها. به نظرم اینجوری به مشاورشون بگید بهتره: فکر میکنم مشکلی ...

میشه لطفا کامل بگین چی بگم

چجوری شروع کنم

میخوام بگم خواهرم اصلا درس نمیخونه و دائم سرش تو گوشیه و بهش هم ک میگیم مشاورت ب تو برنامه نداده میگه چرا داده من برنامه هاشو اجرا میکنم دست از سرم وردارین 

همونی که دلش پیش تو گیره
میشه لطفا کامل بگین چی بگم چجوری شروع کنم میخوام بگم خواهرم اصلا درس نمیخونه و دائم سرش تو گوشیه و ...

اگر مشاورشون حضوری هست که تشریف ببرید همونجا ترجیحاً

در غیر این صورت،بهشون پیام بدید یا تماس بگیرید و خودتون رو معرفی کنید و بگید 

فکر میکنم مشکلی برای فلانی جان پیش اومده،ترجیح دادم شما هم درجریان باشید چون چند روز هست که اوضاع مطالعه ی ایشون از لحاط ساعت مطالعه و کیفیت کاهش پیدا کرده و گویا دچار حواشی شدند،چون میزان استفادشون از فضای مجازی بیشتر شده.

من نگران ایشون هستم و فکر کردم شما در جریان باشید بهتر باشه هر چند اوضاع رو درک میکنم که ممکنه خواهرم این روز ها کمی استرس داشته باشند.

اخرش هم بگید فکر میکنم بهتره خواهرم از مکالممون اطلاعی نداشته باشند.

و بعد بگید اگر کمکی از دست من و خانوادم براشون بر میاد ممنون میشم من رو در جریان بگذارید

2738
اگر مشاورشون حضوری هست که تشریف ببرید همونجا ترجیحاً در غیر این صورت،بهشون پیام بدید یا تماس بگیرید ...

خیلییی ممنون لطف فرمودین

همونی که دلش پیش تو گیره