2737
2734
عنوان

زن داداش

293 بازدید | 31 پست

شوهرم میخاد به زن داداشش رانندگی یاد بده من عقدم و دوس ندارم بش یاد بده خیلی باهم راحتن .. زن داداشش جلو من پای شوهرم گنجیر میگیره .. در غیاب من الله و اعلم هرچند از شوهرم ۱۰ سال بزرگته .. من یبار ب شوهرم‌گفتم دوس ندارم گفت اگ برادرم ازم بخاد یادش میدم الان باز گفت گفتم از الان بگو من حال ندارم یاد بدم بذا داداشت یادش بده .. ولی میدونم میره یادش میده و من بیزارم حس میکنم خیلی ناراحت میشم و رو زندگی زناشوییم اثر بزاره .. من خوشم نمیاد با شوهرم شوخی فیزیکی داشته باشه ولی اون بیشعوره .. اگع شوهرم رفت یاد دادش داد و‌منو نادیده گرفت حق دارم ناراحت بشم؟ چکارکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا یه چیزی میدونست که برنامه رو یه جوری چید که من جاری دار نشم 

من اگه بودم شوهر و داداش و زنداداش رو با هم میشستم و پهن میکردم‌

من تو این موارد به شدت تاریک فکرم

فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه ما ⬅️ best_host_shop
2738
خدا یه چیزی میدونست که برنامه رو یه جوری چید که من جاری دار نشم  من اگه بودم شوهر و داداش و زن ...

من بدم میاد واقعا اگ حرفی بزنم میگن شکاکی .. خو من خوشم نمیاد من مهمترم یا داداشش و زن داداشش

من بدم میاد واقعا اگ حرفی بزنم میگن شکاکی .. خو من خوشم نمیاد من مهمترم یا داداشش و زن داداشش

من کاملا بهت حق میدم عزیزم 

بحث شک نیست بحث فاصله ای هست که برای حفظ حرمت ها رعایت بشه 

بعضیا کلا این شکلی هستن که شوهر من مال من شوهر تو هم مال من

فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه ما ⬅️ best_host_shop
2706