2737
2734
عنوان

کیا بچه تپل ۱ ساله دارن؟

222 بازدید | 32 پست

چه غذاهایی میدید چند وعده چند قاشق بچه من خیلی لاغره

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ندارم اما یه مامان به بچش اینارو میداد تپلی بود

میکس موز و خرما و کنجد و مغزیجات

قلم میپخت با آب قلم برنج درست میکرد تقریبا هرروز به غذای بچه آب قلم اضافه میکرد

پودر مغزیجات 

به نظرم به ژن بچه است پسر من نزدیک دوساله استخون درشته تپل نیست بیشتر قد میکشه تا عرضی رشد کنه

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2738

سویق بهش بده البته از عطاری ها نخر خونگی بخر من قبلا از یه خانم که کارش تمیز بود از اینستا میخریدم الان آدرسشو ندارم

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط به تو اعتماد دارمآااا 🥺❤

بیشتر ب ژن مربوطه بچه ی من با اینکه ۷ ماهه بدنیا اومد و دو کیلو بود با ۴۳ سانت قد اما چون ژنش‌قدبلند و هیکلی بود ب‌صورت جهشی رشد میکرد‌۶ ماهگی عوض‌ اینکه ۴ کیلو شده باشه نزدیک‌۸ کیلو بود

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
پسرمنم ۱۰ماهشه  وزنش متوسطه فقطم وابسته به شیر خشکه

بچه من متوسطم نیس وزنش خیلی کمه به زور ۸ کیلو میشه

بچه من یه ساله ست تپل نیست قد و وزنش نرماله  منم فقط توقعم ازش اینه نرمال باشه  تغذیش هم ...

بچه من نرمالم‌نیس خیلی لاغرخ

پسر من الرژی داشت 

شیر خودمم میخورد

خیلیم کم غذا میخورد

ولی خیلی تپل بود

دکترا میگفتن بخاطر خوراک خودته شیدت مقویع

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
میشه قد ووزنش بگی ؟

۸ اردیبهشت یکسالش کامل میشه باید ببرمش برای واکسن و چک کردن اندازه قدو وزنشو بگیرن

نمیدونم چنده چشمی میبینم بنظر خودم خوبه

فک میکنم وزنش ۱۰ اینطورا باشه

ولی بردم بهداشت میام ریپلای میکنم بهتون میگم

2706