2733
2739
عنوان

یخچال دو قلو

90 بازدید | 17 پست

سلام خانم ها من میخوام یخچال بگیرم الکترو استیل و هیمالیا و دونار نظرم رو این سه تاست وای هر چی نظر ها رو میخونم بیشتر گیج میشم کسی تازگی ها گرفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من هیمالیا دو قلو داشتم هم حادار بود هم از سال ۹۵ تا پارسال نه به تعمییر افتا نه صداش زیاد شد بخاطر تغییر وسایل آشپزخونه رفتم دوقلو دوو. گرفتم اصلا راضی نیستم جاش کمتره و صداش زیاده 

من هیمالیا دو قلو داشتم هم حادار بود هم از سال ۹۵ تا پارسال نه به تعمییر افتا نه صداش زیاد شد بخاطر ...

منم هیمالیا شنیدم جاداره ولی فعلا نتونستم برم از نزدیک ببینم مدل هوم بار دار هم داره

2738
منم هیمالیا شنیدم جاداره ولی فعلا نتونستم برم از نزدیک ببینم مدل هوم بار دار هم داره

من یکی از فامیلامون تو شرکتش کار میکنه میگه خوب نیس حتی خودشم نخرید هیمالیا تو اطرافیانمم هرکس خریده بعد چن سال عوض کرده

اینقد سر در گم شدم خودم دونار دارم بالا پایین ولی اصلا راضی نیستم نمیدونم وسایل برقی انگار شانسیه

قبلا کیفیتشون بهتر بود لوازم خونگی ماشین همه چی الان از همه چی میزنن متاسفانه 

2706