2733
2734

۱۰۰ درصد بدون یک

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلوم ذهنی 😑😂 

ای کیو از ریاضی میفهمن؟

والا من ای کیوم به نظر خودم بالاس چون ذهنیت رویا پرداز و خیال پردازی که دارم سریع متوجه موضوع میشم 

و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
2731
معلوم ذهنی 😑😂  ای کیو از ریاضی میفهمن؟ والا من ای کیوم به نظر خودم بالاس چون ذهنیت رویا پرد ...

خیلی خوبه که

تست هوش ریون به صورت تجسم اشکال هست برید و حتماً خودتون رو محک بزنید 

البته ساعتی برید که خسته نباشه ذهنتون

یعنی چی 😑

یه تست آیکیو بزن نگران شدم. 

۱۰۰ بدون ۱ میشه چند؟؟؟ صفرر😂😑

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2738
یه تست آیکیو بزن نگران شدم.   ۱۰۰ بدون ۱ میشه چند؟؟؟ صفرر😂😑

خب آزمون دادم

منظورتون رو هم فهمیدم 

و فهمیدم که صفر میشه

ولی نفمیدم که منظورتون از صفر چیه

ای کیو یا سوالایی که جواب دادید

یا اصلا ازمون ندادینگ؟ 

خب آزمون دادم منظورتون رو هم فهمیدم  و فهمیدم که صفر میشه ولی نفمیدم که منظورتون از صفر چیه ...

ندادم همینجوری گفتم