2733
2739

متاسفانه زیاد شدع

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرته

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
2728
2738
اره مثلا دختره تو فامیلمون ۱۵ سالشه انقدر هم دوست داره که نگو عروسیش ماه بعو😐

خب اگ پسره خوب باشه ک خیلی هم خوبه 

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚

من نه اصلا

به نظرم سن کم با ازواج و مسیولیت هاش از کار های دیگه حالا درسو..  باز میمونه و خییییلییی سختهههه

ولی خوب باز دیدم کسایی که ازدواج کنن مشکلی نداشته باشن با این قضیه چی بگم.. هر کی زندگی خودشو داره

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
اره مثلا دختره تو فامیلمون ۱۵ سالشه انقدر هم دوست داره که نگو عروسیش ماه بعو😐

فقط ناراحت میشم اینارو میشنوم

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

نه والا اونی که زود ازدواج می‌کنه بیشتر می‌ره تا بچه بیاره برای طرف . 

من دوست دارم برم دنبال اهدافم 🙁 مگه عمر چقدره...

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
جدی دوس داری؟

اره بخدا الان ک دیگ ۲۷ سالمه و مجردم ولی خب دوس داشتم اگ خدا میخواست تو همون ۱۶ سالگی وقتی باهاش آشنا شدم قسمت میشد و ازدواج میکردیم 

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚

منم خوشم نمیاد ولی فوقش اینه خودم سن کم ازدواج نمیکنم با بقیه کاری ندارم ک چرا کرده و چرا ذوق داره

عسیسم اصطلاحمه عسیسم...)شکست عشقی خوردی بیا با من بحرف مشاور شکست عشقیم من🥺😂💔
2706