2752
2734
عنوان

حال خوب امروزم🌱🥲📸

127 بازدید | 11 پست

هر کسی میخواد انرژی منفی بده نیاد لطفا قربون قدتون😁 

بچها من نماز میخوندم قبلاً اما نه همیشه گاهی 🥲 

ولی الان چند سال بود که ولش کرده بودم💔

ویه گناهی کرده بودم که هیچ وقت روم نمیشد دیگه با خدا حرف بزنم و فکر میکردم قراره هیچ وقت خدا منو نبخشه🥺 

اما یه هفته پیش تصمیم گرفتم باز نمازمو بخونم 

اما بازم می‌ترسیدم ته دلم خدا منو نخواد و نبخشه🥺 

بالاخره امروز تصمیم قطعیو گرفتم و لاکامو پاک کردم و حموم کردم و چادر نمازمو در آوردم و خواستم برم مسجد💚

تا پامو گذاشتم بیرون گرد و خاکی میومد که نگو و نپرس نمیشد پیاده بری اصلا اما بازم من رفتم مسجد🌼✨ 

رفتم داخل مسجد و زیارت عاشورا خوندم و نمازمو خوندم و از خدا خواستم بازم عین قبل منو بغل کنه و منو ببخشه بخاطر قلبی که سیاه شده بود🫂🥺

یه حس سبکی داشتم اما ته دلم میگفتم یعنی بخشید؟ 

نماز تموم شد و پامو از مسجد گذاشتم بیرون هوایی که تا نیم ساعت پیش گرد و خاک بود شده بود یه هوای صاف و پاک و بارونی 🥲💚 

قطره های اشکم همراه قطره های بارون میومد پایین❤️

بهتررررین حال خوب رو من امروز داشتم ✨🌱 

دوس داشتم باهاتون به اشتراک بذارم 😍 

التماس دعا عزیزای دلممم❤️❤️❤️

عکس نتیه🙂

وزن اولیه:۶۵.۷۰۰💙وزن فعلی۶۴:۴۰۰💙وزن هدف:۵۵💙

واییییی خیلی التماس دعاااا 😭😭😭😭😍😍😍

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قرررربونت برم نازنینم❤️❤️محتاجم به دعا  امضاتو قربون🥲💚

ان شالله همیشه دلت شاد و خوش باشه خود آقا نگهدارت باشه کمکت کنه عزیزم 😘😘😘

خوشحال شدم بین انرژی منفیای سایت حال خوبتو خوندم 🧡

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
ان شالله همیشه دلت شاد و خوش باشه خود آقا نگهدارت باشه کمکت کنه عزیزم 😘😘😘 خوشحال شدم بین انرژی م ...

ممنونم مهربون جاااانم 💚دعاهات ده برابرررر برگرده به خودت عزیزم✨❤️🌱

بس دلت پاک و مهربونه❤️

چه حس قشنگی✨️🎈  ممنون میشم شماهم یه حمد برای خوب شدن حال نامزدم بخونید خیلی نگرانشم🫧❤️‍🩹❤️‍ ...

خوندم عزیز دلم❤️ صلواتم فرستادم💚