2737
2739
عنوان

امشب احتمال داره جدا بشم🙂😔

269 بازدید | 17 پست

بچه ها 

رابطمون طولانی بود اما درواقع دوست داشتن بود 

یعنی ما مثل کسایی ک تو رابطه هستن زیاد همو ندیدیم زیاد خاطره نداشتیم میتونم ب جرات بگم خاطره دو نفری خوبمون فقط این بود ک دست همو گرفتیم

فقط همو می‌خواستیم :)

اواخر سر مشکلاتی بد شده بود 

درواقع الان ک فکر میکنم رابطه ما خیلی کم خوب بود و در هر زمان ی مشکلی بود که بد میکرد رابطه رو

این اواخر زیاد قول داده بود که سال جدید یعنی امسال همه چی بهتر میشه اما روز ب روز سرد تره

خب باشه میدونم بهم گفته صبر کن و منم خیلی این مشکل رو بیان کردم

امروز برای آخرین بار ی پیام طولانی نوشتم بهش ک توش مشکلاتم رو گفتم 

با خودم شرط بستم اگر جوابش به خوب شدنمون منفی بود یا ک دوباره بطور بد جوابم داد تموم کنم:(

نمی‌دونم حالا بنظرتون اون پیام رو تا ندیده پاک کنم؟ کار درستی کردم؟

اگر بمونه اگر کات کنم چطور خوب باشم دوباره

میشه راهنمایی کنید کسی ندارم ازش بپرسم 

دعا کنید بهم

برای رسیدن ب خواستم و شنیدن جواب مثبت از جایی ک منتظرشم برام  لطفاً صلوات بفرسین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

کلا چه میخوای کات کنی چه بمونی پیام طولانی نده ایراد ما خانمها همینه انقدر توضیح نده مردها اونطور که باید درک نمیکنن نه خودتو سبک کن نه خودتو خسته کن

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
2740
اگه مشکلی برات نیست شخصی مشکلاتتو بم بگو باهات راجبش حرف بزنم چون خودم این مشکلو داشتم رابطه ۲ ساله

باشه درخواست بدین لطفا

برای رسیدن ب خواستم و شنیدن جواب مثبت از جایی ک منتظرشم برام  لطفاً صلوات بفرسین  

کار خوبی کردی و البتع اینم بگم شاید دوست داره سرد بودن ت خون پسرا هس!  

کلا دوس دارن وقتشونو با دوستو رفیق بگذروننن بخاطر کم وقت گذاشتن رابطع سرد میشع بهش بگو اگه دوسم داری رابطمون برات مهمه یذره خودتو درس کن

کلا چه میخوای کات کنی چه بمونی پیام طولانی نده ایراد ما خانمها همینه انقدر توضیح نده مردها اونطور که ...

اتفاقا پیام طولانی دادم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️برم پاک‌کنم؟

کار خوبی کردی و البتع اینم بگم شاید دوست داره سرد بودن ت خون پسرا هس!   کلا دوس دارن وقتشونو ب ...

دقیقا ولی خب زورم میاد

منم بهش نوشتم 

اینبارم بد جوابم بده می‌خوام تموم کنم

اتفاقا پیام طولانی دادم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️برم پاک‌کنم؟

اره پاک کن حتی اگه از چیزی ناراحتی کوتاه و کم پیام بده تاثیرش بیشتره

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
2706