2733
2734

فرستادم براش ،فک کردم پیامی چیزی میده بیشعور اصلا خبری نشد ازش 

نوشتم که وظایف زناشویی   عمل کنه و مقدمات عروسی فراهم کنه  وگرنه تا ۷ روز دیگ از طریق دادگاه اقدام میکنم

ولی عین خیالش نبود ظاهرااااااا .

شایدم فردا برام جوابش  ارسال کنه .

خاک تو سرش از خداش بود . 

همیشه بهم می گف مگه مشکل نداری باهام از قانون اقدام کن .

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند وقت از ارسال اظهارنامه گذشته؟

امروز تازه رف  پیامش اومد اظهاریت به مخاطب ارسال شد

اونجا ک رفتم فقط اسم فامیلش نوشت و با اسم پدرش . شماره ملیش رو هم دادما اما ثبت نکرد .نکنه بع دستش نرسیدع

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
2731
خودت زنگ بزن با حرف و زبون  ارومش کن

فایده ندارع . 

شوهرم تو کاری شریک داره . این کارش به شدت زندگیمون بهم ریخت 

منم گفتم نمیخوام 

خلاصه مونده چیکار کنه . نه میتونه کاری شروع کنه از صفر ‌ ن میتونه با من اشتی کنه . چون من دیگ تحمل ندارم

حالام بهونع چرت میارع میخوام ببینم دادگاه این چرتا قبول میکنه

ببخشید ولی اگه اظهار نامه قانونی فرستادی گفتی بیا عروسی بگیر کلا قید عروسی رو بزن چون کم کم احترام ه ...

خب ما تو بلاتکلیفی هستیم از وکیل مشورت گرفتم گف اینو باید بفرسی که بعدا تو دادگاه به دردت بخوره و نشون بدی تو مشکلی نداشتی و میخوای زندگی کنی

@paryroo    سلام دوست گلم خوبی چند وقته خبری ازت نیس . ندیدمت تو سایت . کجایی

2738
امروز تازه رف  پیامش اومد اظهاریت به مخاطب ارسال شد اونجا ک رفتم فقط اسم فامیلش نوشت و با اسم ...

وقتی شماره ملی رو استعلام میگیرن اگ ثبت ثنا باشه اطلاعاتش بالا میاد و ثبت میشه و اینکه وقتی برات پیام اومد یعنی اظهارنامه بهش ابلاغ شده و بدستش رسید

من همانم دختر امیدهای بی کران...🌱
سلام عزیزم خوبی مادرم فوت کردن راستش حال روحیه خوبی ندارم.شما چه کار کردی با همسرت ؟

وای عزیزم خیلی متاسفم .خدا رحمتشون کنه،خدا صبرتون بده ،

اگ ناراحت نمیشی میشه بپرسم چرا فوت شدن؟چند سالشون بود

هیچی یه اظهار نامه براش فرستادم دیروز فعلا ک هیچ جوابی نداد. تا ببینیم 

چن وقت پیش باهاس حرف زدم گف مگ مشکل نداری شکایت کن . نمیدونم چرا ایقدر دوست داره شکایتش کنم🙃

وای عزیزم خیلی متاسفم .خدا رحمتشون کنه،خدا صبرتون بده ، اگ ناراحت نمیشی میشه بپرسم چرا فوت شدن؟چند ...

ممنون عزیزم،تقریبا هفتادو داشتن سکته کردن باورت میشه که خانواده همسرم توی سکته کردنش تاثیر داشتن،به خاطر همین میگم خیلی توی انتخابت دقت کن خیلی چیزا برای شماها دخترای جوون دیر نشده.واسه اظهار نامه هم کار خوبی کردی بالاخره باید تکلیفت معلوم بشه،با بلاتکلیفی خیلی از فرصتای خوب زندگیتو از دست میدی،فرصت تحصیل وکارو ازدواج با یه آدم بهتر.با تجربه چند سال زندگی بهت میگم که این آدم اصلا آدم زندگیه تو نیست.تو رو خدا بیشتر در مورد این آدم فکر کن به خاطر یکی دوسال نامزدی که بیشترش هم اختلاف داشتی یک عمرتو نسوزون.

ممنون عزیزم،تقریبا هفتادو داشتن سکته کردن باورت میشه که خانواده همسرم توی سکته کردنش تاثیر داشتن،به ...

اوهوم درسته . اما درخواست طلاق نمیدم 

شکایت میکنم تکلیفم روشن کنه ببینم اونجامیخواد چی بگه

اصلا شما در خواست طلاق نده ولی اگر اذیتت کرد از حق وحقوقت نگذر.احتمالا یادش دادن شما رو بلاتکلیف بذاره تا خسته بشی درخواست طلاق بدی که مهریه بهت نرسه.اتفاقا باید این جور مردا رو نقره داغ کرد که با زندگی وآبروی دختر مردم بازی نکنن

2706