2733
2734

خیلی سخته 

کسی هست انجام داده باشه؟

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیش از 60 روزِ دارم میخونم. برا سوزوندن جن مزاحم. و دفع سنگینی..   گفتن 3 ماه. الی 6 ماه. الی. ...

چند ساعت طول میکشه؟

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2731
چند ساعت طول میکشه؟

عزیزم من چند سال پیش اولین ختم سوره بقره رو برداشتم. که خوب چون قران خونونم ضعیف بود. ویس تحدیرشو دان کردم و باهاش میخوندم. که یک ساعت و نیم طول میکشید. دیگه کم کم راه افتادم. خودم به صورت تند خوانی میخونم

حالا روزی حدود 35 الی 40 دقیقه میشه. 

ولی سوره بقره یکی از ویژگیهای عجیبش اینه که ادم خسته نمیشه و انگار معتادش میشه. 

عزیزم من چند سال پیش اولین ختم سوره بقره رو برداشتم. که خوب چون قران خونونم ضعیف بود. ویس تحدیرشو دا ...

چ جالب مرسی

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن