2737
2734

والا ی چندتاش فقط غیر عاشقونس

الان کسی ک عاشق نیس باید بی کلام گوش بده؟ 

لطفا برام معرفی کنید ولی شاد و باحال باشه مرسی

لایک نکن❌ خوشت نمیاد تو تاپیکم شرکت نکن رد کن برو حوصلتو ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهنگای محمد اصفهانی من دوست دارم بعضیاش عاشقونه نیست

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
2731
دقیقا منم اونروز فک میکردم چرا همش راجب عشق عاشقی کلا جنس مخالفه 😂

جالبه بدونی فیلمام اونطوریه😑😑

لایک نکن❌ خوشت نمیاد تو تاپیکم شرکت نکن رد کن برو حوصلتو ندارم 

اخرشم نفهمیدیم عشق چه بود و چ کرد

من ک گنجیشک لا لا گوش میدم

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
2740

دقیقا منم زیاد دوست ندارم عاشقونه و...  

البته اهنگ و وزن و موزونی که داره عمدتا برای اینکه احساسات ادما و درگیر کنه درست میشه چه شاد چه غمگین و عمدتا احساسات ادم برمیکردن به عشق و دوست داشتن

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...

چون مردم ب محتوای پوچ و بیخود علاقه دارن

عشقم ی خرافاته ک مردم ب اسمش هزاران گناه انجام میدن

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
جالبه بدونی فیلمام اونطوریه😑😑

😅😅😅😅 اخه الان کمتر کسی هستش که دنبال اینجور چیزا نیس.

باید فیلما با محتوا دیگه ببینی.

خواهر من میگه من خطاب به مامانم  اینا گوش میدم  از مردا متنفره 🥲😄