2733
2739
عنوان

دوستم ۲۳ سالشه برای سومین بچش حامله هست

| مشاهده متن کامل بحث + 2151 بازدید | 90 پست
چون یه مشکل وجود داره باید مشکل بزرگترین ایجاد کنیم تا مشکل قبلی اتفاق نیفته؟ شما دیگه کی هستید هر ...

خاله بازی نیست عزیزم ولی بالای ۲۰ سال دیگه بچه نیست واقعا 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی به کودک همسری داشت گلم  دخترای زیر ۱۸ سال توی همین سایت یه سره درگیر رل و کراشن بعد مو ...

رل و کراش و با ازدواج یکی کردی الان ؟ 😑😑😂

تو تاپیکای جنجالی تگم‌ کنید    اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن اختیار زبونم دست خودم نیست یهویی میشورمت   
2731
ولی اون بچه ها🥲 بهترین اتفاق زندگی به دنیا نیاوردن بچه ای است که امادگی شو نداریم

بخدا که اره بهترین کارو کردمن حتی با اینکه نمیشناسمش دلم برا اون دو تا بچه ش سوخت

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
والا دوستیهای العا کم از همسری نداره به حاملگی هم میرسن

همش اینطور نیست  تروخشک رو نمیشه باهم سوزوند 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
میگه سقط کرده دوتارو😐😂😂

نخیر دو تا بچه داره دو تا هم سقط کرده سومی رو بارداره 

تو تاپیکای جنجالی تگم‌ کنید    اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن اختیار زبونم دست خودم نیست یهویی میشورمت   
2740
نخیر دو تا بچه داره دو تا هم سقط کرده سومی رو بارداره 

یا امام حسین😐😂ن اینو واقعا کودکه،فک کردم چند ماهه ازدواج کرده 

عسیسم اصطلاحمه عسیسم...)شکست عشقی خوردی بیا با من بحرف مشاور شکست عشقیم من🥺😂💔
خاله بازی نیست عزیزم ولی بالای ۲۰ سال دیگه بچه نیست واقعا 

من کجای حرفم گفتم بالای ۲۰ بچس؟ ایشون برای زیر هجده گفتن منم جوابشون رو دادم 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
بخدا که اره بهترین کارو کردمن حتی با اینکه نمیشناسمش دلم برا اون دو تا بچه ش سوخت

نکرد حق زندگیو ازشون گرف🥲 کاش بچه های من بودن

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
کاملا اشتباه متوجه شدید من دوستی درسن کم رو تایید نمیکنم اما اگر بخوام بگم بین دوستی وازدواج درسن کم ...

۲۰ سال به بالا که سن کمی نیست 

ولی دوستی قطعا تخریبش از ازدواج بیشتره چون پسره هیچ تعهد قانونی نداره میتونه هر لحظه دختر رو ول کنه 

و حتی اگه کار خاصی هم نکرده باشن اون دختر دیگه آدم سابق نمیشه 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
2706