2733
2734
عنوان

دوستان نیاز به راهنمایی دارم

81 بازدید | 5 پست

چندسالیه خواهرمو شوهرش هردو تصمیم گرفتن با پدرومادرو خواهر و برادر قطع رابطه کنن وقتی پدرو مادرم ازدنیا رفتن تصمیم گرفتن با ما رابطه برقرار کنن البته خیلی رفتارشون عوض شده هرچند که ارث و میراث پدرو مادرمونو زودتر سهمشونو دادیم چون بازم داشتن بدقلقی میکردن خلاصه حالا میخوان رفت و امد کنن عید اومدن و با اصرار ماهم یه سر پیششون رفتیم ولی من دیگه نمیخوام ارتباط داشته باشم چون یاد گذشته میوفتم حالم بد میشه به نظرتون هربار که ازمون میخوان بیریم خونه شون چه بهانه ای جور کنم در ضمن نه من نه همسرم نمیتونیم نه بگیم فقط دنبال بهانه هستیم خواهش میکنم بهم بگین چی بگم که حداقل فقط سالی یه بار عید همو ببینیم ؟ البته فقط هم میخوان با ما ارتباط بگیرن نه با برادرام واقعا نمیدونم چکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی بهتر از روراستی نیست برو با خواهرت حرفاتو بزن

بگو ناراحتی از قطع ارتباط چند ساله اش ببین چه دلیلی براش داشته

بعد اینکه شاید فوت پدر و مادرتون باعث شده به خودش بیاد

2731
اگه بچه داری بگو بچم مریضه .یا بگو آبله گرفتم .از اینجور بهونه ها دیگه .مطمئن باش یه چیزی ازتون میخو ...

چیزی نمیخوان شوهرش طوریه که دنبال یه نفر میگرده باهاش تیم بشه برعلیه دیگری از اولم همینطور بود خواهرم هم شوهرش خداست منم 

هیچی بهتر از روراستی نیست برو با خواهرت حرفاتو بزن بگو ناراحتی از قطع ارتباط چند ساله اش ببین چه دل ...

کلا اینقدر باهم رابطه نداشتیم نمیتونم راجع بهش حرف بزنم بعدهم جواباش منطقی نیست از اولم از همه طلبکار بود و قهر