2737
2739
عنوان

مادر شوهر بی درک رو چکار میشه کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 81 پست
واقعا موافقم. اگ بخوام خانوادم دعوت کنم پبداشون میشه. دوستام همینطور.بخوایم بریم پارک و تفریح و عروس ...

نفرت دارم مال منم اینطوریه ولی من جابجا کردم با این حال روزی صدبار به من شوهرم زنگ میزد حتی امار اب خوردنمون میگرفت من بهونه پیدا کردم باهاششدم دعوا بلاکش کردم ۴ ماهه راحتم 

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفرت دارم مال منم اینطوریه ولی من جابجا کردم با این حال روزی صدبار به من شوهرم زنگ میزد حتی امار اب ...

واقعا سخته. بعضیا خودشون چقد زبون دارن گیر ادما اروم میفتن بعد ما🙁

اتفاقا موقع ناهار میگم شما ک ناهار خوردید ساعت دو بعد میگ چ بگم ی لقمه با شما میخورم شوهرم براش ظرف ...

خدا بهت صبر بده خواهرم...

به مادر شوهرتم عقل ..

نمیدونه داره زندگی پسرشو خراب میکنه؟!؟

2728
عجب بیکاره به خدا

😂😂 چ بگم ادم هیچیو پیش بینی نمیکنه از وقتی عروسی کردم مریضم شدم از غصه استخون شدم. انقد سر مهریم و طلامو اینا خجالت کشیدم. اما چون پیچید بین همه و خود همسرمو دوست داشتم کنار اومدم. فک کن از اون ابهتی ک داشتم تو فامیل  ب شوهرم میگم حیف شدی با من. در صورتی ک تمام مشکلات مال از بعد نامزدیه. 

خدا بهت صبر بده خواهرم... به مادر شوهرتم عقل .. نمیدونه داره زندگی پسرشو خراب میکنه؟!؟

خراب نمیکنه. شوهرم پسرشه البته. با این که درونی گاها ک راحتیم حرص میخوره چیزی نمیگه ی عروس درون ریز هم گیرش اومده‌ منم چیزی نمیگم.  من با شوهرم بحث نمیکنم اروم چن بار گفتم فایده نداشت دیگ نمیگم حتی. پس فقط اذیتش واس منه. تنها راه رفتنه. که میرم سرکار پولام جم بکنم بریم. چون تو هر کاری تا خودم کمک شوهرم نکردم جلو نرفت. 

اشتباهه محضه زندگی تو یک ساختمون

کلی مشکل داره

واقعا کاری نمیتونی کنی مگر در قفل کنی از پشت

هرچی در زد باز نکن بعدا بگ‌و حموم بودم خواب بودم هندزفری گوشمع

چنبار اینکار کن دیگه میفهمه نباید بیاد

2738
گفتم که تو تایپیک فایده نداشت. شوهرم ن دلش میاد منو ناراحت کنه نه مادرش رو

همسرتون مقصره. سرحرفش بمونه نگران قهرکردن مادرشم نباشه. من نمیفهمم چرا خانوما روشون میشه ب پدرمادرشون بگن اما اقایون هی مراعات مسخره میکنن

parasoo1989@
۹۰ درصد تحمل کردم میگم تا کی جوونه ولی عقده ی تاپ و شرت مونده تو دلم اون راه یکم بی محلی و لباس بازم ...

اسی قفل درو عوض کنید این رفتار اصن معنی نداره ینی چی زن بااین سنو سال ی ذره شعور نداره؟ب نظرم باشوهرت هلش کنید موضوعو 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️

ما تو یه اتاق تو خونشون زندگی می‌کنیم ساعت ۶ صبح بدون در زدن میاد اتاق الکی در کمد باز بسته میکنه پنجره باز میکنه بخاری کم و زیاد میکنه انقد سر و صدا میکنه تا من پاشم بعد خودش میره می‌خوابه تا ظهر بخدا بعضی روزا گریم میاد شبا با لباس پوشیده میخوابم الان ۵ سال شده

خدایا خیلی خستم خیلی دلشکستم خودت به دلم نگاهی بکن که برای ما همه کار سخت و دشوار است جز ان کاری که تو راحت و آسانش کرده باشی
خراب نمیکنه. شوهرم پسرشه البته. با این که درونی گاها ک راحتیم حرص میخوره چیزی نمیگه ی عروس درون ریز ...

بازم دمت گرم 

ان شاالله خیر زندگیتو ببینی عزیزم 

اجر و ثواب این احترامی که گذاشتی و این صبری ک کردی یه روز دستتو میگیره=)

خوشبخت بشی ان شالله 

2706