2737
2739
عنوان

مادر شوهر بی درک رو چکار میشه کرد؟

1183 بازدید | 81 پست

سلام کسی شبیه من هست ؟ من بالای خونه پدر شوهرم زندگی میکنم که به نام مادرشوهرمه. حیاطمون مشترکه در جدا داریم. اما در بین خونه نیست و با پله راحت میان بالا. مشکل اینجاس که من ادم درونگرایی هستم دوست دارم در هفته یکی دوبار رفت و امد کنم حتی با خانواده خودم ی بار من میرم در هفته. اما مادرشوهرم روزی سه بار بدون هماهنگی میاد بالا.فک کنین با لباس باز نشسته باشید یکی دوتا تقه بزنه وارد شه ی بار رفتیم زیر پتو و خودمون زدیم ب خواب. صبحا میاد من خوابم از رو نمیره درو باز میکنه میبینه خوابم باز میره بیرون چند بار میزنه تا مجبور شم پاشم درو باز کنم . دارم دیوونه میشم من از خانواده خوب و بادرکیم گیر کی افتادم مامانم فرشتش اروم  و کاری ب عروسا نداره اصلا چند ماهی ی بار بره دیدنشون.  قبلا انقد با زبون خودش مهربون نشون میداد الان کافیه من بدم بیاد تو قیافم معلوم شه. اخم میکنه بهم!  مدام تو خونه دخالت میکنه و میگم خونم خراب نشه فلان.  من اصلا نمیتونم لباس باز وراحت بپوشم با اینکه جوونم و خودم و شوهرم دل داریم. شوهرم گفتم بگه چون خودم نمیگم حیا میکنم رومون باز نشه اما قهر میکنه نمیاد شوهرم مجبور میشه برا قهر بره اشتی باز فردا رفتارش تکرار میکنه.  ادم ارومیه ولی خیلی مامانشو دوست داره منم قهرو دوست ندارم خب ! اگ بگید خونه خودشه کاش نمیداد ب ما اما خیلیا خونه میزنن ب نام بچه ها ما موقتا نشستیم حاضرم کار کنم کرایه بدم اما حریم شخصی داشته باشم. گاهی چون مشکل دیگه ای برام پیش اومد افسردم ب خیالم میزنن از دستش خودمو بکشم ... چون شوهرمم ندارن پنج تومن کرایه بده. کارمند سادس. اینم بگم من زیبام قبلا دو شیفت کار میکردم بهترین جهازو اوردم پا ب پای شوهرم تلاش کردم اما اصلا براش مهم نی و مدام تعریف پسرشو میده انگار من  دختر نرویی بودم و موندم رو دست پدر مادر من فقط عاشق شوهرم شدم وگرن موقعیت عالی داشتم  .  انگار علاقه داره ما چ میخوریم چکار میکنیم ؟ که سه وعده میاد. فک کنم ریشه در رفتار مادرشوهرش داره چون ی با. تعریف کرد فلانی اومد بالا سرمون اما چرا من تقاص پس بدم. چکار کنم بچه ها ؟ من اهل اهانت نیستم و از بحث و قطع رفت و امد بدم میاد، تو قیافم ک نشون دادم که اخم کرد و دنبال بحثه. ازونورم شوهرم گفت باهاش قهر کرد و نیومد چن روز تا شوهرم اشتی کرد. با ب خواب زدن و لباس بازم ک از رو نرفت .کاش وضع مالیمون خوب شه بریم جایی بگیریم ک اونم معجزس از کرایه نشینی بدم میاد و شرط ازدواجم بود که خونه بدن بهش. واقعا دیگ نمیتونم س بار هی پذیرایی کنم لبخند الکی بزنم و حریم نداشته باشم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی عزیزم ایشالا که مشکلاتت حل بشه 

اما کاش از اونجا در بیایید و زندگی مستقل خودتون رو شروع کنید ! 

تا وقتی اونجا باشید این وضع هست و خیلی خانمی که حرفی نمی‌زنی ایشالا زودی صاحب خونه بشی خانم گل 🥺🥺🥺

ای بابا

بنظرم اینه ک شوهرتو باید قانع کنی ک باهاش حرف بزنه

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2740

قفل در عوض کن و همیشه قفل کن در زد هم باز نکن.

خودت رو با کار و یا درس یا دورهمی دوستانه بیرون خونه مشغول کن یا الکی برو بیرون بگو کتابخانه یا خرید بودم و تا میشه خونه نباش

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹

عزیزم اصلا ربطی به مادرشوهرش نداره اگه برات تعریف کنم که مادربزرگم چقد مادرم وزن عموهام رو اذیت می‌کرد ورفتارش چطور بود باور نمی‌کنید ولی خدا شاهده مادرم  وما سال به سال فقط برا عید دیدنی بریم  خونه داداشام یا تولد ها که دعوت میکنن ولی داداشام وزناشون دوسه روز یبار میان چقد مادر شوهرت خودش رو سبک میکنه بیچاره کاش یکی بهش بگه  

خدایا بخاطر همه چی هزاران بار شکرت شکرت شکرت الهم صل علی محمد و آل محمد 💗

اهمیت نده بزار ناراحت بشه اگه نمیخواد ناراحت بشه خوب شمارو درک کنه وقتی میاد زیاد حرف نزن باهاش اخم کن ناراحت نشون بده خودتو دو سه بار اینکارو بکن تا برا همیشه بره تو دلت نمیاد ناراحتش کنی ولی اون روزی صدبار میاد تو براش مهم نیستی محل نده از قدیم گفتن گربه رو باید.... وگرنه بقیه عمرت رو حرومت میکنه از همین الان رو نده بعدا میفهمی چه کار خوبی کردی

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.

کلید درو عوض کنید 

بزارید قهر کنه .کمتر میاد شمام هر وقت دیدینش گرم برخوردکنین انگار هیچی نشده 

خودش میدونه کارش اشتباهه

احترامشو نگه دارید اما تحمل این رفتارم اشتباهه

اصلا بهش رو نده، بی محلی کن، بسیار راحت بگرد ،لباس‌های لختی بپوش، تو خونت آمد جوری رفتار کن که اصلا ...

۹۰ درصد تحمل کردم میگم تا کی جوونه ولی عقده ی تاپ و شرت مونده تو دلم اون راه یکم بی محلی و لباس بازم جواب نداد. ی بار واقعا لباس باز بودیم در قفل نرفت تا مجبور بپوشیم لباس مناسب بپوشیم درو باز کنیم...

2706