2733
2734
عنوان

پای مرغ😂😂🤦‍♀️

109 بازدید | 11 پست

سلام خوبین

این پای مرغ واسه ما یه داستانی شده خودش🤦‍♀️

مامانم بخاطر پاهاش وپوکی استخوانی که داره  دکتر بهش گفته پای مرغ بخوره 

بعد ما هردفعه میریم مرغ فروشی میگیم پای مرغ همه یجوری بهمون نگاه میکنن ک ما آنقدر وضعمون بده ک نمیتونیم گوش ومرغ بخریم پای مرغ میخوریم🤧

اکثر اوقات کسی سعی میکنه از دلسوزی کمک کنه بهمون واقعا من خجالت آب میشم هرچی هم میگیم بخاطر خواص داروییش میخریم انگار فایده نداره🤐

واسه بابام خیلی سخته همچین موضوعی (اخه ما یه خانواده سر شناش تو شهرمون هسیم واز لحاظ مالی خوبیم) وهرروز خونه ما بحث هس🤦‍♀️🤦‍♀️

واقعا پیشنهادی واسه این موضوع دارین؟؟نمیدونم بخندم یا عصبانی باشم

😶😂

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

با لباسای فوق العاده شیک و آرایش و ماشین عینک دودی جلو مرغ فروشی شو اف بدید😃

من سال دیگه کنکور باید بدم هرجا دیدی منو فحشم بده دعوام کن تا برم سر درسم❤️پیشاپیش بخاطر فحش ها ممنونم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با لباسای فوق العاده شیک و آرایش و ماشین عینک دودی جلو مرغ فروشی شو اف بدید😃

😐😂😂😂😂مرسی

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
2731
کنارش مرغ یا گوشت دل جیگری چیزی هم بخرین 

اخه بابام کلی گوسفند سر می‌بره وگوشت اینجوری نمیخره 

واسه مرغ هم زنده میده سر ببرن مرغ بازاری وشهری نمیخوره🤦‍♀️🤦‍♀️

منم برای مامانم که مریضه پای مرغ میگیرم چون به نسبت ارزونتره ..نمی تونیم زیاد مرغ بگیریم ...بعد مرغ فروشه همش میگه مریم بدم من با خجالت میگم نه .

ختم قران و انواع چله انجام ميدم دوستان اگه خواستيد تو خصوصي درخواست بدين🙏
منم برای مامانم که مریضه پای مرغ میگیرم چون به نسبت ارزونتره ..نمی تونیم زیاد مرغ بگیریم ...بعد مرغ ...

آره شرایط بدیه 

منم میگم نه

2740
چه ربطی داره خیلیا پای مرغ میخورن به کی چه اصلا بزار حرف بزنن بعدشم درکنارشمرغ و گوشت هم بگیرین  ...

جدا؟مرسی عزیزم بابت راهنماییت خدا خیرت بده

جدا؟مرسی عزیزم بابت راهنماییت خدا خیرت بده

آره عزیزم مادر خودمم پوکی استخوان داشت استفاده میکرد البته هم سنجد هم پودرشکه توی شیر باید بریزی راستی مامانم رفت دکتر یه مقدار آمپول و قرصهای گرون قیمت گرفت و استفاده کرد تا رفت دکتر بهش گفت خیلی خیلی بهتر شدی 

خواهش میکنم عزیزم انشالله که مادرت هم خوب میشه نگران نباش  

آره عزیزم مادر خودمم پوکی استخوان داشت استفاده میکرد البته هم سنجد هم پودرشکه توی شیر باید بریزی راس ...

مرسی قشنگم🥹

ممنونم ایشالا ب تموم ارزوهات برسی🥹❤️