2733
2739

من بعد از اتمام دانشگاهم تازه خودمو و شخصیتم شناختم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شروع کن تمرین "با خودت صحبت کردن" رو

با خودت باش، گاها تنها برو پارک قدم بزن و نظرای خودتو بررسی کن، مثلا تو صحبتات بگو من کدوم شهر زندگی کنم خوشحال ترم؟ جنوب؟ شمال؟ تهران؟ 

بعد بررسی میکنی مثلا میگی من شمال بیشتر دوست دارم چون آب و هواش خوبه، دریا داره، بعدا میفهمی چقدر دریا دوست داری و رفته رفته با بررسی نقطه نظرات خودت به خودشناسی میرسی، فقط این داستان خودشناسی به صبر نیاز داره، یه شبه به وجود نمیاد

شروع کن تمرین "با خودت صحبت کردن" رو با خودت باش، گاها تنها برو پارک قدم بزن و نظرای خودتو بررسی کن ...

مرسی عزیزم

بیشتر دوست دارم شخصیتمو‌بشناسم

هر چند که شناختن علایق هم مهمه

2738
خب به خاطر همین سوال پرسیدم چیکار کنم که خودمو زود قبل از اینکه دیر بشه بشناسم؟

کتاب زیاد بخون

معاشرت با افراد

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
امضات فرستادم 

ممنون

حمد خوندم عزیزم

درسته مرسی قشنگم

❤️🫂