2737
2734
عنوان

جاری پررو

320 بازدید | 16 پست

یه جاری دارم جدیده.سه ساله اومده.شوهرم با برادرش قهرن و رفت وآمد نداریم .ولی اینا هرسال عید با مادرشوهرم میان .شام هم میمونن!،چطوری بفهمونم نمیخوایم ببینیمتون ؟

برادرشوهرم قبلا خیلی به شوهرم بدی کرد و آدم نرمالی هم نیست بدرد رفت آمد خانوادگی نمیخوره

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بگو دیگه خونمون نیایید  با تشکر

رک بگم ؟

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....
رک حرفتونو‌ بزنین که اهل رفت و امد نیستین 

چی بگم دقیقا؟

2738
شکمو هستن و احتمالا شما پذیرایی خوبی میکنید ایندفعه آبگوشت بزار و پذیرایی ساده

سه ساله خونشون نرفتم وقرار نیست بریم.خیلی پررو هستن 

سه ساله خونشون نرفتم وقرار نیست بریم.خیلی پررو هستن 

از شوهرت بپرس از چه غذایی بدش میاد همونو بپز

این دیگه پررویی رد کرده 

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
زنگ که‌میزنن میگن میخان بیان بگو‌شرمنده ما اهل رفت و امد نیستیم باکسی که در حقمون بدی کرده بعد خداحا ...

دفعه بعد همینو میگم

از من میشنوی بین اختلاف خانواده شوهر قرار نگیر  که آخر سر اونا بهترین برادر برای هم میشن و تو ...

تا الان سکوت کردم.ولی منتظرم شوهرم خودش یچیزی بگه که نمیگه 🫠

2706