2737
2739

انشاالله که سالم و صالح باشه جنسیتش برام خیلی تفاوتی ندارنه اما خیلی دوست دارم زودتر بدونم سونوی ان تی نرفتم ۴ روز دیگه نوبت دارم من علائمم رو میگم شما نظرتون بدید 

۴ روز مونده به پریود بیبی مثبت شد و پنج روز بعد از پریود بتام ۲۵۰۰ بود توی ۶ هفته و ۲ روز ضربان قلبش ۱۲۶ بود از روزی که بیبی زدم تا الان یه مقداری چونه و پیشونی و  قفسه سینم جوش زده. 

تست جوش شیرینم یکبار کف کرد البته کم یکبار هم اصلا کف نکرد اما تست سوزن ابن سینا و حلقه  که روی شکم هست هر چند بار که گرفتم پسر نشون داد.

تهوعم از ماه دوم شروع شد و خیلییی زیاد بود و از مر۶ همین الان هم که سه ماهم تموم شده متنفرم تهوع صبح گاهی ندارم اما از بوها خیلی بدم میاددلم همش چیزای ترش و نمکی میخواد اما چیزای شیرین هم میخورم ولی از کاکائو خوشم نمیاد توی سونو گرافی هم ساک بارداریم طرف راست رو به پایین بود

عزیزم عکسش کو؟ ما اینجا عکسی نمی‌بینم

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
اینجا فقط ی نخوده چیزی معلوم نیس اوخیی😂🥹

اینجا ۶ هفته و ۲ روزم بود 

خودمون سه تا خواهریم برادر نداریم مامان و بابام آماده آن سیسمونی پسرونه بخرن خیلی فکر میکنن نینیم پسره

اینجا ۶ هفته و ۲ روزم بود  خودمون سه تا خواهریم برادر نداریم مامان و بابام آماده آن سیسمونی پس ...

سلامتیش مهمه عزیزم دختر و پسر چه فرقی میکنه 

هر وقت رفتی انتی عکس بزار از رو اون میتونم بگم

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی:)میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم
سلامتیش مهمه عزیزم دختر و پسر چه فرقی میکنه  هر وقت رفتی انتی عکس بزار از رو اون میتونم بگم

برای خودم هم فرقی ندارن خصوصا که خیلی منتظر نینی بودم اما مامانم خیلی هیجان داره 

باشه عزیزم ممنون

2706