2733
2739
عنوان

قرص گین آپ صورتی کی مصرف کرده؟

42 بازدید | 7 پست

برای اولین برا گین آپ خریدم. رنگش صورتی. کسی تاحالا استفاده کرده؟ 

فروشنده اصرار داشت گلکسی بخرم قبول نکردم. گین آپ خریدم. چجوری مصرف میکردین؟ 

نمیدونم فیکه با اصل

لطفا راهنمایی کنید 🤗

گین اپ سبزه صورتی نیست که

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پودرشو خوردم دریغ از انقده تغییرر همش چرته

من اظرافم همه از عطاری خریدن قرص سبز قشنگ بالای ده کیلو اظافه کردن

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
این ک من خریدم صورتیه 

فیکه احتمالا اصلش سبز رنگه روشم نوشته داره

2740