2733
2739
عنوان

ب نامزدم اینو گفتم گفت ابجیت لگد زده ب بختش خیلی برخورد بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخاطر لباسشویی بهم زدن؟

اره عزیزم خونواده ها دعوا راه انداختن 

دایم داشت لیست جهیزیه هارو می‌نوشت گفتن لباسشویی پسر میگیره بعد پسره با پررویی گفته بود هوووی من چرا بگیرم من لباسشویی نمیگیرم و.‌‌داییم پاشد یکی زد اونم زد دعوا شد دیگه جور نشد

2740

بگو نه خداروشکر تو نامزدی شناختش

کسی که برای طرف مقابلش ارزش قائله، رفتار درستی داره

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

شما هنوز یاد نگرفتید که لزومی نداره همسرتون همه چی رو بدونه. مسائل مربوط به خانواده شما به همسرتون ارتباطی نداره 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
اره عزیزم خونواده ها دعوا راه انداختن  دایم داشت لیست جهیزیه هارو می‌نوشت گفتن لباسشویی پسر می ...

وا عجب پسر هار و بی شخصیتی این دیگه لگد زدن به بخته آدم زمانی میگه طرف لگد زده به بختش که خواستگار با شخصیت پولدار خونواده دار و با موقعیت اجتماعی تحصیلی بالااا از دست بده همین و میگفتی به نامزدت 

2706