2737
2739
عنوان

خانوما کمک فردا مدرسه باید انشا راجب چگونگی پیداش اسرائیل بنویسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 33 پست

لازم به ذکر است که پدر حضرت یعقوب یعنی حضرت اسحاق و پدر حضرت اسحاق یعنی حضرت ابراهیم نیز در همان ناحیه زندگی می کردند. 

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
لازم به ذکر است که پدر حضرت یعقوب یعنی حضرت اسحاق و پدر حضرت اسحاق یعنی حضرت ابراهیم نیز در همان ناح ...

واییییییییییییی مرسیییی عزیزممم نمیدونم چجوری تشکر کنم ازتتتتتتتت کلی مرسیییییی مرسی که اینهمه زحمت کشیدی برای کسی که نمیشناسی نوشتییی😍💋🫂💗😭😭💗💗👹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واییییییییییییی مرسیییی عزیزممم نمیدونم چجوری تشکر کنم ازتتتتتتتت کلی مرسیییییی مرسی که اینهمه زحمت ...

خواهش می کنم عزیزم😍😍کاری نکردم 

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2731