2733
2734

خانوما کسی میدونه چی بنویسم ؟ خلاصه شو میشه بگید؟ خودم بهش بال پر میدم درحد انشا بشه 💋

اصلا این‌بحث تو سایت ممنوعه شما انشا میخوایید.یه سرچ تو گوگل بزن

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم بگم میترکم

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2731

یه سرچ ساده

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

اول درباره قوم بنی اسراییل بگو کین بعد بگو اسراییل برای پس گرفتن زمین قبلا فروخته به فلسطین حق مالیکت کرد

و اخرش بگو عقید دارن که پیامبرشون تو فلسطین ظهور میکنه و برای همین تلاش میکند فلسطین بگیرن

تاپینگ سیاسی میشه ممکنه ببندن شرمنده 

2740

در کل اسرائیل پیدایشش اینجوری بود که یه سرزمین رو اشغال میکردن و از سراسر جهان یهودی ها رو فراخوان میدادن که کار و خونه و ماشین و اسلحه میدیم فقط بیاین زندگی کنین اینجا و از این خونه ها و خاکتون دفاع کنید 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
اول درباره قوم بنی اسراییل بگو کین بعد بگو اسراییل برای پس گرفتن زمین قبلا فروخته به فلسطین حق مالیک ...

😶😶😶

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
خیلی نا واضح بوو

بده به یه بزرگتر تا بهت بگه یعنی چی برات ساده توضیح بده

عههه؟ جدی؟ ببخشید اخه تو اینترنت اصلا واضح نبود 

اتفاقا اینترنت خیلی کامل گفته.چند تا سایت رو باز کن هر کدوم برات قابل فهم تر بود بنویس

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2706