2737
2739

تو دوران سربازیم یه شب که داشتیم با ماشین نیرو انتظامی گشت می زدیم تصمیم گرفتم بریم به یکی از بوستان های حاشیه شهر سر بزنیم (سربازی که پشت فرمون هستش مسیر و محل گشت زنی رو انتخاب می کنه چون افسر حوصله نداره ۱۲ساعت پشت سرهم  بگه کجابرو کجا نرو...)

تو بوستان داشتیم رد می شدیم ماشین ها کنار هم پارک کرده بودن و مردم داشتن تفریح می کردن که یهو سوزنم رو یه ماشین گیر کرد،یه پژو که شیشه هاش کامل دودی بود وهیچی توش مشخص نبود....

تو تاریکی پارک شده بود...ازماشین پیاده شدم و رفتم سمتش‌‌....درش قفل بود وهیچی معلوم نبود...ولی  انگار گیر سه پیچ داده بودم به اون ماشین.. هی با در ماشین ور می رفتم تاباز بشه... افسر عصبانی شد گفت داری چیکار می کنی؟

گفتم نمیدونم چرا ولی دلم میخواد بدونم تو این ماشین چه خبره...نور گوشی رو انداختم واحساس کردم یه نفر تو ماشین هست وهرچی می زنم به شیشه متوجه نمیشه....

به هر سختی بود درو باز کردیم یه جوون بی هوش تو ماشین افتاده بود...زیر پاش یه بسته قرص( ترامادول) بود....خود کشی کرده بود...

زنگ زدیم اورژانس اومد،اورژانسی گفت نیم ساعت دیگه می گذشت این پسر می رفت زیر خاک.....

اونجا خواست وقدرت خدا رو با چشمام دیدم......

احترام احترام میاره....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

حاجی خیلی خاطرات درس اموزی از سربازیت داری 

انگار تنها کسی هستی تو جهان که عاشق سربازیه 😂🤧💔

تا اطلاع ثانوی چیزی ندارم برای گفتن (لا_امضا)🚶🏽‍♀️👀               خوابم میاد ://
2706