2733
2739

واقعا چه خوب میشد اگه پدرم باهام بد رفتاری نمیکرد تا اینقد خودمو پایینتر از همه نبینم وقتی به بقیه نگاه میکنم خیلی حسرت میخورم

زندگی عادی و بدون اضطراب شده برام آرزو 

یه آدم بشدت بی اعتماد بنفس بار اومدم 

خودمد اصلا لایق چیزای خوب نمیبینم فرهنگیان قبول شدم ولی چند بار خواستم انصراف بدم 

بااینکه بخشیدمتون ولی آسیب هایی که بهم وارد کردید هنوز تو وجود منه و روز به روز داره منو از درون نابود میکنه و شما پیشم نیستید نمیدونید من دارم چه عذابایی میکشم 

پدرو مادرم خیلی کتکم میزدن ،پدرم جلوی همه قیافمو مسخره میکرد واقعا دلم واسه خودم میسوزه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم تاپیک والدین سمی دارم ...

اخر ماجرای من بد نبود‌..

اما به شدت مخالفت میکنم تو تاپیک ها از بی رویه بچه آوردن و بچه را عذاب دادن وقتی که والدین خوبی نیستن ...

واقعا ترماها در وجود آدم می مونه از بچگی و سخته خودت را بازیابی کردن!

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

اصلا نخون از این مطالب، فراموشش کن

دنبال دلیل برای بی اعتماد به نفسیت فقط تو رو ضعیف تر میکنه

ببین الان برای بهتر شدن وضعیت عزت نفست باید چکار کنی، یواش یواش قدم بردار بهت قول میدم عزت نفست کولاک میکنه

2740

امروزیه مستندازتلویزیون دیدم دختره باباشوبا۱۸ضربه چاقوکشته بود،فک کردم معتادبوده وتوهم زده ولی نبود

و فقط بخاطرعقده ازباباش وتحقیر وتمسخرش توجمع ولباس نخریدن وامثال ایناازباباش متنفرشده وباباشوتوخواب کشته

وخدایی که بشددددت کافیست❣
اصلا نخون از این مطالب، فراموشش کن دنبال دلیل برای بی اعتماد به نفسیت فقط تو رو ضعیف تر میکنه ببین ...

گیر کردم تو خواطرات گذشته ....

راهشو بلد نیستم 

نمیدونم چکار کنم 

امروزیه مستندازتلویزیون دیدم دختره باباشوبا۱۸ضربه چاقوکشته بود،فک کردم معتادبوده وتوهم زده ولی نبود ...

یاخدا 

منم بابام همینه ولی من خیلی دوسش دارم هنیشه دستاشو میبوسم و بغلش میکنم 😭

اصلا نخون از این مطالب، فراموشش کن دنبال دلیل برای بی اعتماد به نفسیت فقط تو رو ضعیف تر میکنه ببین ...

بله دقیقا 

درسته سخته ولی آدم نباید دنبال بهونه و مقصر باشه باید دنبال راه حل باشه

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
یاخدا  منم بابام همینه ولی من خیلی دوسش دارم هنیشه دستاشو میبوسم و بغلش میکنم 😭

منم دیدم تعجب کردم

میگفت یه داداش معلول جسمی دارم بابام دوسال پول نداده ودرمانش رومتوقف کردیم

میکفت ۲۸سال مامانموتحقیرمیکرده

بعدروانشناس صحبت کردگفت اختلال شخصیت مرزی داره

وخدایی که بشددددت کافیست❣
2706