2737
2739

مثل آتش نشان پلیس و... 

حالا شغل های خلا.ف هم هست

وقتی اومدن خاستگاری نترسیدین یا الان نمیترسین که خدایی نکرده اتفاقی براشون بیافته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدام‌استرس دارم 

شوهرمن پیمانکار آرماتور بنده گاهی کارگر گیر نمیاد مجبوره خودش رو برج کارکنه 

هر روز براش آیه الکرسی میخونم کارش ک میخوابه واقعا خوشحال میشم 

صلوات ب نیت سلامتی من وخودت 
2731

ترس ک هست ولی میسپرمش ب خدا دیگه چون نمیتونم کاری انجام بدم

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
مدام‌استرس دارم  شوهرمن پیمانکار آرماتور بنده گاهی کارگر گیر نمیاد مجبوره خودش رو برج کارکنه&n ...

میفهممت عزیزم کار همسر منم بود ک رهاش کرد 

امام حسین نگه دارشون باشه

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2740

یه رل داشتم یه بار ساعت ۳ شب فیلم هم زدن شراب رو برام فرستاد🤣🤣🤣تو یه دیگ گنده داشت هم میزد

خدایی الانم نمیفهمم چرا باهاش رل بودم😂😂

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
میفهممت عزیزم کار همسر منم بود ک رهاش کرد  امام حسین نگه دارشون باشه

الان تو فکره مغازه بزنه 

دعا کن اینم ول کنه 😭

ازکارش متنفرم 

ی موقع نمیتونه پول کارگرو ب موقع بده  همش استرس دارم با کارگرا دعواش نشه

کارگر کمیاب میشه هی ب این زنگ بزن ب اون زنگ بزن 

صلوات ب نیت سلامتی من وخودت 

اتش نشانا خیلی ادمای شریفی هستن درطول زمان کلا وذاتا فداکار میشن من کادر درمانم تودوران همه گیری کرونا خیلی فداکاری ازشون دیدم حقوقشونم معمولیه و به نظرم خیلی کم بهشون پرداخته میشه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
مدام‌استرس دارم  شوهرمن پیمانکار آرماتور بنده گاهی کارگر گیر نمیاد مجبوره خودش رو برج کارکنه&n ...

ارماتور بندی خوب نیس؟ پسرعموم فوق لیسانس داره کار پیدا نمیکنه میخواد بره ارماتور بندی🥲

هیچی از هیچکس بعید نیست :) چنان نماند چنین نیز نخواد ماند. 
2706