2733
2734
عنوان

میکروب معده و تهوع ۴ ساله

97 بازدید | 11 پست

۴ ساله تهوع دارم همه آزمایشات و آندوسکپی را دادم میکروب داشتم تهوع ولم نمیکنه همراه با ترس و اضطراب و گیجی و منگی ۴تا روانپزشک رفتم ولی همش قرص اعصاب دادن خوردم نمیدونم چکار کنم این تهوع ولم کنه

ضدتهوع چی میخوری؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم.

هلیکوباکتر قابل درمانه با دارو حل میشه احتمالا داروهاتو منظم و دقیق نمیخوری کپسول لانزو صبحها ناشتا نیم ساعت قبل صبحانه

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۴ ساله دارم دارو میخورم ۴ ساله لانزو هر روز صبح میخورم بی نتیجه

خب یسری خوراکی محرکم باید حذف کنی شوهر من داشت خیلیم اذیت شد اما با دارو بر طرف شد

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود

اعصابتو اروم کن معده ات هم خوب میشه 

میخواهم طوری زندگی کنم که از زندگی لذت ببرم،اگر در کنارش موفقیتی حاصل شد که چه بهتر،ولی اگر نشد هم باز خوب زندگی کرده ام و همین کافی است.من موفقیت را به خودی خود هدف نمی دانم و خیلی از مردم این را نمیدانند (برایان مگی)
2740
چه خوراکی

در طول درمان خوراکیهایی ک ترشن رو حذف کن ۴۰ روز رعایت کنی خوب میشی

اعصابمو دکتر روانپزشک رفتم ولی خوب نمیشه

باید خودت به خودت کمک کنی اینجوری باقرص و دکتر بدون کمک خودت نمیشه

میخواهم طوری زندگی کنم که از زندگی لذت ببرم،اگر در کنارش موفقیتی حاصل شد که چه بهتر،ولی اگر نشد هم باز خوب زندگی کرده ام و همین کافی است.من موفقیت را به خودی خود هدف نمی دانم و خیلی از مردم این را نمیدانند (برایان مگی)