2737
2734
عنوان

خانمی به اسم حورا مجد کارتون دارم. شاغل و مادر 4 فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 42 پست
من یکی دارم الان نوجوانه اینقدر شوهرم التماس کرد باز بیار من 3 تا النگو میخرم برات 10 تومن میدمت اگه ...

خوش بحالت اعتماد نکردی. بیشتر این شوهرا دروغگو هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم لایک کنید میخوام اقدام کنم واسه بچه سوم ولی شدیدا نگران محدودیتهای بعدشم نمیدونم میتونم مدیریت ک ...

خواهر زندگی خودته به کسی مربوط نیس ولی

عزیزدلم بهه امیدی بچه بیاری ؟شما ایران زندگی نمیکنی وضع مملکتو نمی‌بینی ؟نه پولی نه ارامشی نه اینده تضمین شده ای هیچییی

الان شاغلی ؟

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
2731

اگر شاغلی و در امد داری کمکی بیار برای خونه ات 

به هرحال دیدگاه ها فرق داره من مادرم شاغل بود 

ترجیح میدم بچه سه تا بیارم ولی شاغل نباشم 

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
من معلم ابتدایی هستم. تو شهر غریب. شوهرمم اصلا کمک نمیده. یه دختر کلاس دومی و یه پسر پیش دبستانی دار ...

نمیشه دو سال به خودتون استراحت بدین ؟؟

چرا انقدر سخت میگیرین عزیزم ؟؟

2738

عزیزم منم با همین وعده وعیدا سومی اوردم ...بعد کلن شوهرم زد زیر قولش ..من هم شاغلم گزاشتم مهد کودک ..الان سه سال و نیمشه ..خودم داغون شدم ..ما گول خوردیم ولی تن بچه هامون سالم باشه ..دیگه خودت ی دوسه سال اذیت میشی 

سلام دوستان. من سه تا بچه آوردم. پارسال استخدامی قبول شدم. تو بارداری تا روز زایمان رفتم سر کار. اول ...

من نمیگم بچه سوم نخاستم ولی نه الان حداقلش برا ۶ سال دیگه

ولی هیچوقت بچه هامو دست کسی نسپردم هیچوقت

دکتر هم که برم باهام هستن هر جا برم میبرمشون الان ۲ تا هستن اذیت میکنن تو بازار دکتر یا سنو بخام بدم اینا ولی اذیتش رو به جون میخرم تا بخام بدمشون دست کسی که بخاد منت بذاره خانواده شوهرم اصلا روشون حساب نمیکنم که بذارم پیششون چون کاملا مشخصه نمیگیرن و دوس هم ندارن بذارم

خاهرم که حوصله بچه ها خودشم نداره

مادرمم مریضه نمیتونه 

شوهرمم کارگره صب تا شب سرکاره کار نکنه چطور بخوریم

پس با خودم میبرم و میارم راحتم من شاغل نیستم

ولی ی مادرم که بچه هام رو همه جوره خودم بزرگ کردم تنهای و عادت کردم سخت بهم نمیگذره

دیگه خودمم قبول نمیکنم بذارمشون جای

حاضرم ی ساعت بذارم خانه کودک ولی پیش بقیه نه

من معلم ابتدایی هستم. تو شهر غریب. شوهرمم اصلا کمک نمیده. یه دختر کلاس دومی و یه پسر پیش دبستانی دار ...

خب مرخصی بدون حقوق بگیر یه سال بمون خونه به زندگیت برس. اینقدر غر میزنی انرژی منفیش حال خودتو بد میکنه. سعی کن مدیریت کنی زمانت رو. برنامه روزانه و هفتگی بنویس. بچه ات رو که خوابوندی خودتم استراحت کن. هفته ای یا دو هفته یه بار یه نیروی خدماتی بیار کمکت کنه خونتو تمیز کنه. اگه ماشین ظرفشویی نداری یکی بخر قسطی هم میتونی بگیری. به تغذیه خودت و بچه هات برس اگه لازمه مکمل بخور توی خلق و خو خیلی تاثیر داره. نگران نباش این روزها هم میگذره فقط با قدرت جلو برو و کم نیار مطمئن باش میتونی. 

2706