2733
2734

خانم مجد آینده منه تو زمینه فرزند آوری☺️

البته ان شاءالله

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ک خانم مجد نیستم 

ولی مامان من ۳ تا بچه آورد 

شاغلم بود با کار سنگین بیمارستانی 

شیفت های مختلف و سخت ، علاوه بر اون کار خونه و باغمون هم انجام میداد 

من ک بچه اول بودم خیلییی کمک میکردم 

بابامم کمک میگرد با این حال مامانم سختش بود همیشه 

پیشنهاد نمیکنه

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋

سلام دوستان. من سه تا بچه آوردم. پارسال استخدامی قبول شدم. تو بارداری تا روز زایمان رفتم سر کار. اول مهر هم باید برم سر کار. دو تا بچه رو میشه مدیریت مرد ولی سه تا خیلی سخته. بخصوص اگه شوهرت کمکت نباشه و غریب باشیم که از آذر که بچم دنیا اومده به زور هفته یک بار میتونم برم بیرون. انگار همش تو قفسم. داغون شدم. موندم بچه رو دست کی بدم اول مهر برم سر کار. شوهرم گفت بچه سوم بیار همه کارات میکنم. نمیخواد بذا درست کنی از بیرون میخرم. نمیخواد خونه رو جمع کنی. ولی الان زده زیر همه چی. بهم دروغ گفت وگرنه اصلا نمی آوردم. بعضی ها شاید فکر میکنن ناشکری میکنم ولی واقعا از صبح تا شب نمیرسم موهامو شونه بزنم و تو آینه نگاه کنم. وقت نمیکنم آرایشگاه برم. اعصابم ریخته به هم. بچه داری مهمه ولی قرار نیست آدم به خاطر بچه خودشو بکشه. پیشنهاد می‌کنم بچه سوم نیارید. اگر واقعا شوهرتون همه جوره پشتتونه و خانواده ها کمک میدن فکرشو بکنید وگرنه اصلا بیگدار به آب نزنید که نابود میشین

2740
منم لایک کنید میخوام اقدام کنم واسه بچه سوم ولی شدیدا نگران محدودیتهای بعدشم نمیدونم میتونم مدیریت ک ...

نه نیار. داغون میشی. هیچکی رو قولش نمیمونه. 1 سال شوهرم قربون صدقه ام رفت و گفت همه جوره پشتتم وقتی بچه آوردم روز اول زایمان ولم کرد. هر روز به خودم فحش میدم. گولم زد حسابی. مگه آدم چقدر جوونه که همش بارداری و بچه داری بکشی. تا 2 سال نه جایی میتونی بری هر کاری میتونی بکنی. داغون میشی. من که نابود شدم

هر چی خواهرام گفتن نیار نیار. گفتم نه شوهرم قول داده کمک بده حالا بهش میگم قول دادی میگه من کی گفتم😩میخوام یعنی خفش کنم. 3 تا بچه تو شهر غریب. هر شب با یه بهونه با دوستاش بره بیرون. من از خستگی بمیرم هیچکی نیست کمکم بده. تا حرف میزنم میگه غر نزن. 

من ک خانم مجد نیستم  ولی مامان من ۳ تا بچه آورد  شاغلم بود با کار سنگین بیمارستانی  ...

من معلم ابتدایی هستم. تو شهر غریب. شوهرمم اصلا کمک نمیده. یه دختر کلاس دومی و یه پسر پیش دبستانی دارم. سومی هم 5 ماهشه. بچه 10 ماهه رو دست کی بدم برم سر کار!! نمیدونم چکار کنم. دخترم که کلاس دومه بیشتر کمکم میده تا شوهرم

خانم مجد آینده منه تو زمینه فرزند آوری☺️ البته ان شاءالله

اشتباه نکن. بچه بیشتر دو تا وبال گردنه. نابود میشی. من که پشیمونم سه تا آوردم. بحث ناشکری نیست ولی خدا هم تو قرآن گفته لا یکلف الله الا وسعها. واقعا دیگه نمیکشم. هم روحی هم جسمی

منم لایک کنید میخوام اقدام کنم واسه بچه سوم ولی شدیدا نگران محدودیتهای بعدشم نمیدونم میتونم مدیریت ک ...

اصلا نیار. زندانی میشی. همش تو خونه افسردگی گرفتم

من یکی دارم الان نوجوانه اینقدر شوهرم التماس کرد باز بیار من 3 تا النگو میخرم برات 10 تومن میدمت اگه بله بگی .کمکت میکنم به هیچ عنوان قبول نکردم 

شاغلم و میدونستم اگه بچه بیارم وعده وعید کمک کردن یادش میره و من میمونم و بچه داری و شب بیداری و از دست دادن شغلم

2706